„Meizu“ išsiuntinėjo skydus su naujojo „Meizu 17 telefono pristatymo data

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-04-02
0 Pasidalinimai
22 Peržiūros

Kinijos kompanija „Meizu“ galimai pretenduoja į ilgiausiai nepristatyto išmaniojo telefono rekordą. Apie naująjį „Meizu 17“ modelį internete kalbama dar nuo praėjusių metų, o kovo mėnesiui artėjant link pabaigos vis dar nebuvo žinoma galima jo išleidimo data. Kaip bebūtų, prasidėjęs balandis pagaliau davė mums atsakymą.

Kinijos žiniasklaida jau gavo pakvietimus į pristatymą, o jie atskleidžia, kad „Meizu 17“ oficialiai pademonstruotas bus jau balandžio 15 dieną. Tiesa, dėmesio vertas ir pats kvietimas, kurį gavo vietinės žiniasklaidos atstovai. „Meizu“ išsiuntė ne ką kitą, o skydus, kurie papuošti kompanijos logotipu ir pristatymo data.

Ir tai jau ne pirmas kartas, kuomet „Meizu“ vadovai visus nustebina savo išradingumu. Anksčiau gamintojas buvo išsiuntęs pakvietimus, kuriuose buvo galima rasti peilį, butelį šampūno, keptuvę ar net jautienos. Vis dėlto skydą būtų galima laikyti įspūdingiausiu būdu kažką pakviesti į pristatymo renginį.

Grįžtant prie „Meizu 17“ išmaniojo, naujausia informacija atskleidžia, jog įrenginys  pasižymės 6,5 colių įstrižainės OLED ekranu su 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Kol kas išlieka neaišku kokia bus šio ekrano raiška, tačiau šioje srityje galimos dvi opcijos: Full HD+ arba Quad HD+. „Meizu“ naujiena turės ir daugiau flagmanams būdingų savybių.

Visų pirma, išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriumi bei naudos LPDDR5 bei UFS 3.0 standartų atmintines. Pranešama, jog bazinis modelis turės 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties. „Meizu 17“ veikimą palaikyti turėtų 4500 mAh talpos baterija su 30W greituoju įkrovimu. Nugarėlėje rasime ir trigubą kamerą.

„Meizu“ į naujojo savo flagmano nugarėlę ketina įmontuoti trigubą kamerą, kurią sudarys 64 MP raiškos pagrindinis jutiklis, o greta jo – 20 MP raiškos plataus kampo sensorius bei 12 MP teleobjektyvas. Pasirodžiusi informacija atskleidžia ir tai, jog šis įrenginys turėtų būti pakankamai lengvas. Kaip žinia, 5G telefonai pasižymi kiek storesniu korpusu bei didesniu svoriu, tačiau „Meizu 17“ turėtų sverti vos 185 gramus, o korpuso storis sieks maždaug 8 mm.


Parašyti komentarą