Sekmadienis, spalio 21, 2018
Naujienos

„Meizu“ ketina pristatyti net 3 jubiliejinius modelius

95peržiūros(-ų)

Kinijos kompanija „Meizu“ po pavasario festivalio, kuris šalyje trunka beveik dvi savaites, ketina itin smarkiai padirbėti. Pranešama, jog gamintojas planuoja surengti net dvi spaudos konferencijas, kurių metų būtų pristatyti naujausi kompanijos įrenginiai. Jau žinoma, jog kovo 6 dieną bus pristatytas „Meizu E3“, o kiek vėliau planuojamas ir „Meizu 15“ pristatymas.

Geriausi kainų pasiūlymai

Aliexpress.com
€315,51
Banggood.com
€322,57
Ebay.com
€326,93
Geekbuying.com
€369,65

Penkiolikos metų gyvavimo proga „Meizu“ panašu, jog planuoja išleisti net ne vieną, o tris išmaniuosius telefonus. Internete pasirodė informacija, jog kompanija planuoja išleisti standartinę „Meizu 15“ versiją, o kartu su ja ir „15 Lite“ bei „15 Plus“ modelius. Deja, tačiau kolkas daugiau informacijos apie šiuos modelius nėra.

Kolkas nėra žinoma tiksli šių išmaniųjų telefonų pristatymo data, o taip pat nėra skelbiamos ir jų specifikacijos. Tiesa, iš anksčiau pasklidusios informacijos yra žinoma tai, jog įrenginiai turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon“ procesoriais, o ne su „Samsung Exynos“ ar „MediaTek“.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.