„Microsoft“ patvirtino gandus: vyksta derybos dėl „TikTok“ įsigijimo

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-03
„Microsoft“ patvirtino gandus: vyksta derybos dėl „TikTok“ įsigijimo
0 Pasidalinimai
282 Peržiūros

Banggood

Dar prieš keletą dienų rašėme, jog „Microsoft“ svarsto galimybę įsigyti dalį „TikTok“ programėlės. Tokios kalbos pasirodė pirmąją rugpjūčio dieną, o tuomet buvo teigiama, kad „Microsoft” jau diskutuoja su Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybe, siekdama įsigyti „TikTok” veiklą iš ją valdančios Kinijos kompanijos „ByteDance”.

Šie gandai pasirodė iškart po to, kai pasklido spekuliacijos, kad JAV prezidentas Donaldas Trumpas planuoja priversti „ByteDance” parduoti savąją muzikos ir video platformą amerikiečių kompanijai. Pasirodo, jog tokie gandai yra realybė ir „Microsoft“ šiandien oficialiai patvirtino apie vedamas derybas su „ByteDance“ kompanija dėl „TikTok“ įsigijimo.

Verta paminėti tai, jog derybos vyksta tik dėl tos „TikTok“ dalies, kuri veikia JAV teritorijose, o taip pat ir Kanadoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Vadinasi, jeigu „Microsoft“ pavyktų pasiekti susitarimą su kinais, tai jiems atitektų tik ta šios programėlės dalis, kuri yra pasiekiama minėtuose regionuose, o „ByteDance“ ir toliau valdytų kiniškąją „TikTok“ versiją, kuri yra žinoma kaip „Douyin“

Kaip tikriausiai žinote, „ByteDance“ yra kinų kompanija, o būtent tai ir kelia daugiausiai abejonių dėl „TikTok“ patikimumo. Šiuo metu visi vartotojų duomenys yra laikomi Kinijoje, tačiau jeigu „Microsoft“ pavyktų pasiekti susitarimą – JAV vartotojų duomenys būtų perkelti ir saugomi JAV teritorijoje.

„Microsoft“ išplatintame pranešime spaudai skelbiama, jog derybos turėtų būti baigtos iki šių metų rugsėjo 15 dienos, o tuo pačiu tikisi ir tęsti pradėtą dialogą su JAV vyriausybe, įskaitant ir šalies prezidentą. Kaip bebūtų, bent jau kol kas nėra pasiektas joks susitarimas. „Microsoft“ atstovai pažymi ir tai, jog siekiant susitarimo, gali būti įtraukta ir daugiau įvairių kompanijų.

 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl ne visi telefonai su „Android“ turi lietuvių kalbą ir ar galima ją pridėti? Autorius: Admin
Naujiena
„Elephone U Pro“ išsiskirs dideliu ir lenktu OLED ekranu Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
„Apple“ praėjusių metų pabaigoje pardavė beveik 30 mln. „iPhone X“ modelių Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga