„Microsoft” savo parduotuvėje už milžinišką sumą jau pardavinėja įspūdingus išmanius akinius

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-19
„Microsoft” savo parduotuvėje už milžinišką sumą jau pardavinėja įspūdingus išmanius akinius
0 Pasidalinimai
570 Peržiūros

„Microsoft HoloLens 2”, mišrios realybės akiniai, buvo anonsuoti dar praėjusių metų vasarį - praėjus trims metams nuo pirmojo modelio debiuto. Iš pradžių bendrovė juos pardavinėjo išskirtinai tik kitoms kompanijoms, suteikdama galimybę akinius pritaikyti pagal jų poreikius. Pagaliau šis apribojimas buvo panaikintas ir „HoloLens 2” atsirado „Microsoft Store” parduotuvės asortimente - juos gali įsigyti visi norintys ir, žinoma, turintys tam pinigų.

Didžiulė 3500 JAV dolerių kaina yra išties didelė, tad tikėtina, kad produktas vis tiek atsidurs profesionalo rankose, kuris juos naudos specialių programų kūrimui. „Microsoft” teigia, jog išmanieji akiniai buvo kuriami gamybos, pardavimo ir sveikatos apsaugos sektoriams.

„HoloLens 2” viduje rasime „Snapdragon 850” procesorių kartu su antros kartos specialia holografinio apdorojimo mikroschema. Iš kitų specifikacijų galima paminėti 4GB RAM, 64GB vidinės atminties, Bluetooth 5, Wi-Fi 5 ir USB Type-C jungtį.

Akiniai pasižymi 6DoF sekimu, erdvinių žemėlapių sudarymu ir mišrios tikrovės fiksavimu. Vartotojo akis seka dvi IR spindulių kameros, jų atrakinimui naudojama „Windows Hello” sistema, o esant reikalui, vartotojas akinius gali valdyti ir balso komandomis. Kompanija „HoloLens 2” taip pat sukūrė taip, kad jie galėtų būti dėvimi kartu su regėjimo korekciją atliekančiais akiniais - jų nereikia nusiimti. Įmontuotos baterijos turėtų pakakti 2-3 valandoms naudojimo, ji taip pat palaiko USB-PD greitojo įkrovimo standartą.


Parašyti komentarą