„Microsoft” telefonas su Android prekyboje pasirodys visai netrukus: paviešinta JAV operatoriui skirta versija

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-09
„Microsoft” telefonas su Android prekyboje pasirodys visai netrukus: paviešinta JAV operatoriui skirta versija
0 Pasidalinimai
618 Peržiūros

Praėjusių metų spalio mėnesį „Microsoft” netikėtai pristatė sulenkiamą „Microsoft Duo” telefoną. Technologijų bendruomenę nustebino ypatingas išmaniojo dizainas, kurį sudaro du atskiri ekranai ir tarp jų esantis lankstymo mechanizmas. Dar didesniu siurprizu tapo tai, jog jame veikia ne „Windows 10” operacinė sistema, o modifikuota Android versija. Deja, bendrovė šio modelio taip ir neišleido į prekybą ir planavo tai atlikti tik prieš šių metų Kalėdas. Vis dėlto „Microsoft” planai, panašu, jog keičiasi ir „Duo” ant prekybininkų lentynų pasirodys kur kas anksčiau.

Tokią išvadą daryti skatina neseniai nutekintos nuotraukos, kuriose matoma JAV mobiliojo ryšio operatoriui „AT&T” skirta „Microsoft Duo” versija. Jomis su savo „Patreon” sekėjais pasidalino žinomas informacijos apie dar neišleistus technologijų produktus nutekintojas Evan Blass. Tai taip pat gali reikšti, kad „Microsoft Duo” bus skirtas išskirtinai tik „AT&T” klientams, tačiau ant korpuso nematome operatoriaus logotipo.

Įdomu tai, jog lyginant šiuos paveikslėlius su spalį pristatytu „Microsoft Duo” jokių skirtumų nepastebima, kas rodo, jog „Microsoft” iš esmės nekeitė dizaino ir susikoncentravo į programinės įrangos ar aparatinės įrangos veikimo tobulinimą.

Remiantis šiek tiek anksčiau paviešinta informacija, telefonas turės du 5,6 colio įstrižainės ekranus, kurių raiška sieks 1800×1350 pikselių, viduje suksis praėjusių metų galingiausias „Snapdragon 855” procesorius, o jam padės 6GB RAM ir 256GB vidinės atminties. Įrenginyje bus vienintelė 11MP asmenukių kamera, „Surface Pen” rašiklio palaikymas, pirštų antspaudų skaitytuvas ir 3460mAh baterija. Kaip ir žadėta, operacinės sistemos fronte bus Android 10.

Tokia žinių gausa ir faktas, kad „Microsoft Duo” nuotraukomis vis dažniau dalijasi kompanijos atstovai, rodo, jog mus nuo šio išmaniojo telefono debiuto skiria daugių daugiausiai keletas savaičių. Pasak įvairių kalbų, programinės įrangos milžinė įrenginį skuba išleisti anksčiau norėdama pasiūlyti pigesnę alternatyvą apie ką tik pristatyto „Samsung Galaxy Note20 Ultra” pirkimą svarstantiems vartotojams.


Parašyti komentarą