„Motorola“ jau ruošia antrąjį „Razr“ telefoną: pagrindinis akcentas bus pašalinti pirmtako klaidas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-23
0 Pasidalinimai
100 Peržiūros

Sulenkiami išmanieji telefonai pastaruoju metu sulaukia vis daugiau dėmesio, o bene labiausiai per pastaruosius metus išsiskyrė „Motorola“. Gamintojas tapo pirmąja kompanija, kuris pristatė atlenkiamą telefoną su lankstomu ekranu, o vėliau kone analogišką sprendimą panaudojo ir „Samsung“.

„Motorola Razr 2019“ išmanusis telefonas sulaukė daug dėmesio, tačiau gamintojo strategija yra ganėtinai pasyvi. Nepaisant to, jau kuris laikas sklinda kalbos, kad yra ruošiamas ir antrasis „Razr“ sulenkiamas išmanusis telefonas. Kompanijos vadovai su „Motorola Razr 2“ nori būti atsargūs ir tikėtina, jog bandys išspręsti visas pirmojo modelio problemas.

Niekam ne paslaptis, jog „Razr 2019“ nėra tikras flagmana ir veikia su vidutinės klasės procesoriumi. Nieko nenustebins ir šio išmaniojo telefono kamerų galimybės ar baterijos tarnavimo laikas. Tai yra turbūt pagrindinės problemos, kurios pakankamai garsiai aptariamos internete, o jas „Motorola“ tiesiog privalo išspręsti.

Motorola Razr 2 koncepcinis variantas / Letsgodigital.org nuotr.

Naujausia informacija atskleidžia, jog „Motorola Razr 2“ gali būti pristatytas jau rugsėjo mėnesį. Naujasis sulenkiamas telefonas yra įvardijamas kaip antros kartos „Razr“ modelis, todėl nesunku nuspėti, jog pagrindinis akcentas bus skirta pirmojo varianto klaidų taisymui. Tiesa, kol kas nėra žinomas ir tikslus šio įrenginio pavadinimas.

Manoma, kad išmanusis telefonas gali būti žinoma kaip „Razr 2“ arba „Razr 2020“. Kaip bebūtų, šią informaciją turi patvirtinti pats gamintojas, o iš jo šiuo metu nėra jokių naujienų. Jeigu gandai apie pristatymo laiką pasitvirtintų – tai leistų tikėtis, kad artimiausiu metu prabils ir „Motorola“ atstovai, kurie suteiks bent šiek tiek informacijos apie savo planus.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Motorola Razr 2019