Penktadienis, gruodžio 14, 2018
Naujienos

„Motorola“ pradės Europos rinkai skirto „Moto E5 Play“ prekybą

31peržiūros(-ų)

Prieš daugiau nei mėnesį Kinijos kompanijos „Lenovo“ valdoma įmonė „Motorola“ pristatė išmanųjį telefoną „Moto E5 Play“, kuris buvo skirtas JAV rinkai. Dabar pasirodė pranešimų, jog šis biudžetinės klasės įrenginys netrukus pasirodys ir Europos rinkoje.

Pranešama, jog gamintojas planuoja kiek atnaujinti šį išmanaųjį telefoną ir mūsų regione jis būtų parduodamas kaip „Android Go“ projekto dalis bei veiktų su „Android 8.0“ operacine sistema. „Moto E5 Play“ turėtų pasižymėti ir kiek kitokiomis charakteristikomis nei įprastai.

Geriausi kainų pasiūlymai

Aliexpress.com
€1,71
Gearbest.com
€2,57
Ebay.com
€79,14
Banggood.com
€183,53
Avitela.lt
€3.349,99

Įprastinis modelis pasižymi 5,2 colių įstrižainės ekranu, tačiau Europos rinkai skirtas įrenginys turėtų 5,3 colių įstrižainės ekraną. Įdomu ir tai, jog „Android Go“ programinė įranga yra sukurta taip, jog galėtų veikti su 1 GB operatyviosios (RAM) atminties, o „Moto E5 Play“ turi jos 2 GB. Kol kas nėra žinoma ar operatyviosios atminties kiekis bus sumažintas ar liks nepakitęs.

Europos rinkai skirtas „Moto E5 Play“ išmanusis telefonas prekyboje turėtų pasirodyti jau artimiausiomis dienomis, tačiau kolkas nėra tiksliai žinoma kokiose šalyse jis bus pasiekiamas. Numatoma įrenginio kaina turėtų siekti maždaug 110 eurų (127 JAV dolerius).

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.