„Motorola“ pristatė atnaujintą sulenkiamą telefoną: patobulintos savybės, 5G palaikymas ir keturženklė kaina

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-11
„Motorola“ pristatė atnaujintą sulenkiamą telefoną: patobulintos savybės, 5G palaikymas ir keturženklė kaina
0 Pasidalinimai
174 Peržiūros

Praėjusiais metais „Motorola“ pristatė pirmąjį savo sulenkiamą išmanųjį telefoną, o pastaruoju metu sklido nemažai kalbų ir apie jo atnaujinimą. Prieš keletą dienų gamintojas išsklaidė visas abejones ir pristatė antros kartos „Motorola Razr 5G“ įrenginį. Žvelgiant į šio modelio pavadinimą, akivaizdu, kad tai yra praėjusiais metais išleisto varianto atnaujinimas.

Atnaujintas „Motorola“ sulenkiamas išmanusis viršutinėje dalyje turi 2,7 gOLED ekraną, o vidinėje jo dalyje – 6,2 colių įstrižainės ekranas. Žvelgiant į šio įrenginio nuotraukas, nesunku pastebėti, jog didysis ekranas turi nemažą ekrano išpjovimą viršutinėje dalyje, o apatinėje dalyje – ganėtinai didelį iškilimą, kuris nelabai pakito, lyginant su praėjusių metų modeliu.

„Motorola Razr 5G“ pavadinimas išduoda mums ir tai, jog šių metų modelis palaikys 5G ryšį, o tai užtikrins „Qualcomm Snapdragon 765G“ procesorius, kuris turi įmontuotą 5G modemą. Išmanusis taip pat turės 8 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties. Gamintojas taip pat atliko nemažai namų darbų, kurie pagerins vartotojų patirtį, naudojantis naujuoju telefonu.

Skelbiama, jog dabar daugiau programėlių veikia su išoriniu „Razr 5G“ modelio ekranu, o tarp jų – kamera, žinučių aplikacija, kalendorius, „Google Keep“, „Google News“, „Google Home“ ar „Youtube“. Įdomu ir tai, jog vartotojai dabar galės suteikti prieigą bet kuriai aplikacijai, jog ji veiktų nedideliame ekrane, priekinėje telefono dalyje.

Išmaniojo telefono korpuse įmontuota 2800 mAh talpos baterija su 15W greituoju įkrovimu. Nugarėlėje taip pat rasime 48 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą kamerą su OIS bei lazeriniu autofokusavimu. Viršuje pagrindinio ekrano – 20 MP raiškos kamera asmenukėms. Skelbiama, jog ši „Motorola“ naujiena kainuos maždaug 1182 eurus.

Šį rudenį „Motorola Razr 5G“ bus prieinamas Kinijos rinkoje bei kai kuriose Europos šalyse. Bent jau kol kas, gamintojas neatskleidžia šalių, kuriose bus galima įsigyti šį sulenkiamą telefoną, tačiau tai turėtų paaiškėti artimiausiu metu. JAV rinkoje „Motorola“ naujiena bus parduodama didžiųjų ryšio operatorių bei tokiose platformose kaip „Best Buy“, „B&H“ ir „Amazon“.


Parašyti komentarą