„Motorola“ pristato pirmąją šių metų naujieną: naujasis „Edge S“ modelis tapo pirmuoju telefonu su „Qualcomm“ naujiena

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2021-01-26
„Motorola“ pristato pirmąją šių metų naujieną: naujasis „Edge S“ modelis tapo pirmuoju telefonu su „Qualcomm“ naujiena
0 Pasidalinimai
215 Peržiūros

JAV mobiliųjų procesorių gamintojas „Qualcomm“ visai neseniai pademonstravo naująjį „Snapdragon 870“ procesorių, o šiandien sulaukėme ir pirmojo išmaniojo telefono, kuris naudos šį mikroschemų rinkinį. Pirmuoju gamintoju, kuris panaudojo pastarąjį lustą, tapo „Motorola“, kurios atstovai šiandien pristatė naująjį „Edge S“ modelį.

Naujasis „Motorola Edge S“ tapo ne tik pirmuoju telefonu su „Qualcomm Snapdragon 870“ procesoriumi, tačiau ir pirmasis gamintojo produktas, pademonstruotas šiemet. Išmanusis telefonas pasižymi 6,7 colių įstrižainės ekranu su 90 Hz atsinaujinimo dažniu bei Full HD+ raiška. Nesunku pastebėti ir dvigubos asmenukių kameros, kuri įmontuota kairiajame įrenginio kampe. Čia „Motorola“ technikai įmontavo 16 MP pagrindinę bei 8 MP plataus kampo kameras.

Kaip jau minėjome, išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 870“ procesoriumi bei turės 6 GB arba 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB arba 256 GB vidinės atminties. „Edge S“ modelio nugarėlėje – keturios kameros. Pagrindinė šios naujienos kamera pasižymės 64 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta rasime 16 MP plataus kampo, 2 MP gylio bei dar vieną papildomą sensorių.

„Motorola Edge S“ po galiniu dangteliu slėps ir 5000 mAh talpos baterija su 20W greituoju įkrovimu. Verta paminėti ir tai, jog šis įrenginys turės ausinių lizdą, o taip pat ir IP52 saugumo sertifikatą. Šoninėje telefono dalyje rasime ir pirštų antspaudų jutiklį, kuris įmontuotas į įjungimo mygtuką.

Nors šis išmanusis telefonas kol kas yra prieinamas tik Kinijos rinkoje, tačiau reikėtų neatmesti galimybės, jog jau visai netrukus jis atkeliaus ir į Europą. Pigiausias „Edge S“ modelis kainuoja 250 eurų. Pirkėjai taip pat gali pasirinkti iš dviejų spalvinių variantų – sidabrinės arba mėlynos.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Huawei P11“ turėtų pasižymėti įspūdingų duomenų kameromis, o pristatymas planuojamas „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga