„Motorola“ turi dar vieną naujieną: „Moto G9 Plus“ pasižymės dideliu ekranu bei talpia baterija

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-13
„Motorola“ turi dar vieną naujieną: „Moto G9 Plus“ pasižymės dideliu ekranu bei talpia baterija
0 Pasidalinimai
836 Peržiūros

Internete jau kuris laikas sklandė gandai, jog „Motorola“ ruošia dar vieną naują išmanųjį telefoną. Tokia informacija pasitvirtino ir prieš kelias dienas gamintojas pademonstravo naująjį „Moto G9 Plus“ įrenginį.

Naujasis „Moto G9 Plus“ pasižymi 6,8 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška, o taip pat palaiko ir HDR10 standartą. Žvelgiant į šio telefono nuotraukas, nesunku pastebėti, jog kairiajame ekrano kampe rasime ir nedidelį kameros apskritimą, kur įmontuota 16 MP asmenukių kamera.

Išmaniojo telefono veikimu rūpinsis „Qualcomm Snapdragon 730G“ procesorius su 4 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, kurią dar bus galima praplėsti atminties kortele iki 512 GB. „Motorola“ į savo naujieną jau įdiegė ir „Android 10“ operacinės sistemos versiją.

Nesunku pastebėti ir tai, jog „Moto G9 Plus“ nugarėlėje – keturios kameros. Pagrindinė šio išmaniojo telefono kamera pasižymi 64 MP raiškos vaizdo jutikliu, o greta jos rasime 8 MP plataus kampo, 2 MP makro bei tokios pat raiškos gylio sensorių. Šįsyk telefono nugarėlėje nerasime pirštų antspaudų jutiklio, kurį gamintojas perkėlė į šoninę briauną.

Naujasis „Moto G9 Plus“ taip pat turi 5000 mAh talpos bateriją su 30W greituoju įkrovimu. Gamintojas į šį modelį taip pat įmontavo ausinių lizdą, kuris turėtų patikti tiems, kurie vis dar naudojasi laidinėmis ausinėmis. Naujojo „Motorola“ produkto kaina turėtų siekti maždaug 395 eurus, o gamintojas jį pardavinės auksinės arba mėlynos spalvų.


Parašyti komentarą