Sekmadienis, spalio 21, 2018
MWC 2018

Greitu metu tikimasi „Sony Xperia XZ2“ pristatymo

148peržiūros(-ų)

Kompanija „Sony“ šį mėnesį vyksiančioje „MWC 2018“ parodoje surengs spaudos konferenciją, kurios metu tikimasi „Xperia XZ Pro“ pristatymo. Tiesa, tai tikriausiai ne vienintelis naujas išmanusis telefonas kuris bus pristatytas šios parodos metu.

Vienas iš didžiausių Airijos mobiliųjų operatorių „Three Ireland“ savo „Twitter“ paskyroje pareiškė, jog paslaptingasis „Sony Xperia XZ2“ telefonas „greitai pasirodys“. Pranešimas buvo paskelbtas vasario 2 dieną, tačiau labai greitai ištrintas. Tai tikriausiai įvyko po to, kai atsakingi asmenys susiprato jog „Sony Xperia XZ2“ dar nėra pristatytas ir oficialiai patvirtintas naujas modelis, todėl nevalia minėti jo pavadinimo.

Geriausi kainų pasiūlymai

Ebay.com
€479,50
Bigbox.lt
€533,00
Aliexpress.com
€593,72

Šiuo metu nėra absoliučiai jokios informacijos, kokius parametrus turės naujasis „Xperia“ šeimos atstovas. Kaip bebūtų, spėjama jog „XZ2“ kaip ir jo pirmtakas „XZ1“ turės 1080p 5,2 colių ekraną. Tai reikštų, jog telefonas bus mažesnis nei „XZ Pro“, kurio ekranas turėtų būti 5,7 colių. Nepaisant to, „XZ2“ ir „XZ Pro“ turėtų turėti ir panašumų – abu telefonai tikriausiai bus atsparūs vandeniui bei turės „Qualcomm Snapdragon 845“ procesorių.

Parodoje taip pat tikimasi išvysti 5 colių „Xperia XZ2 Compact“ pristatymo, o iš viso „MWC 2018“ parodoje „Sony“ turėtų pristatyti net 3 naujus „Xperia“ linijos telefonus.

Rašyti komentarą