Antradienis, gruodžio 11, 2018
MWC 2018

„Sony“ oficialiai patvirtino savo dalyvavimą „MWC 2018“ parodoje

76peržiūros(-ų)

Iki Barselonoje vyksiančios „Mobile World Congress 2018“ parodos pradžios liko mažiau nei savaitė. Šio renginio metu tikimasi išvysti naujų įrenginių iš tokių gamintojų kaip „Samsung“, LG, „Xiaomi“ ir dar daugybės kitų. Oficialiai savo pasirodymą patvirtino ir „Sony“ atstovai bei paskelbė vaizdo reportažą apie artėjantį pristatymą.

Kaip įprasta, vaizdo reportaže visiškai neaišku ką planuoja pristatyti gamintojas, tačiau aišku tai, jog „Sony“ pristatymas įvyks viena diena po to kai „Samsung“ pristatys naująjį „Galaxy S9“, o „HMD Global“ pademonstruos „Nokia 9“ išmanųjį telefoną. Tikimasi, kad „Sony“ taip pat pristatys išmaniuosius telefonus.

Pranešama, jog „Sony“ parodos metu turėtų pristatyti naujuosius „Xperia XZ2“, „XZ2 pro“ bei „Xperia XZ2 Compact“ modelius. Ganduose pažymima ir tai, jog šie įrenginiai gali pasižymėti 4K raiškos ekranis, dvigubomis kameromis bei beveik berėmiais ekranais.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.