Naujas mobilios fotografijos karalius: „Xiaomi“ flagmanas nukovė „Huawei“

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-12
Naujas mobilios fotografijos karalius: „Xiaomi“ flagmanas nukovė „Huawei“
0 Pasidalinimai
2879 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ vakar pristatė naująjį „Mi 10 Ultra“ flagmaną, kuris daugelį turėtų sužavėti ne tik savo specifikacijomis, tačiau ir kamerų galimybėmis. Naujasis įrenginys sulaukė ir „DxOMark“ ekspertų įvertinimo, o tai lėmė ir naują mobilios fotografijos lyderį.

Vakarykštė naujiena kamerų ekspertų vertinimu pelnė 130 taškų ir įsitaisė „DxOMark“ sudaryto reitingo viršūnėje, taip aplenkdami jau kurį laiką ten dominavusį kitą Kinijos gamintoją „Huawei“. „Xiaomi Mi 10 Ultra“ pelnė 142 taškus už fotografavimo galimybes bei 106 už filmavimo subtilybes. Toks rezultatas leido aplenkti buvusį lyderį „Huawei P40 Pro“, kurio bendras įvertinimas siekia 128 taškus.

Testuodami naujojo „Mi 10 Ultra“ flagmano kameras, „DxOMark“ išbandė kiekvieno sensoriaus galimybes atskirai ir iš esmės nerado jokių didelių trūkumų. Pagrindinė kamera bei 2x priartinimu pasižymintis teleobjektyvas fiksavo puikius rezultatus, tačiau labiausiai iš visų išsiskyrė 5x periskopinis bei plataus kampo sensoriai, kurie ir užkėlė šį „Xiaomi“ flagmaną į fotografijos karaliaus sostą.

Pirmuoju smuiku nugarėlėje griežia naujas 48 MP pagrindinis sensorius, pakeitęs „Mi 10 Pro” randamą nelabai vykusį 108 MP jutiklį. Jo diafragma siekia f/1,85, o dydis - 1/1,32”. Antroji kamera, taip pat 48 MP, tęsia įspūdžio temą - vaizdą optiniu būdu gali padidinti 5 kartus, o kombinuotu - net 120. Abu šie sensoriai taip pat gali filmuoti 8K raiška. Likusios dvi „Mi 10 Ultra“ kameros yra 20 MP itin plataus kampo ir 12 MP dviejų kartų vaizdo priartinimui skirtas jutikliai.

Tiesa, tokia lyderyste „Xiaomi“ gali džiaugtis ne taip ir ilgai. „DxOMark“ specialistai dar nėra išbandę „Huawei P40 Pro Plus“ flagmano, kuris galimai turėtų pralenkti naująjį „Mi 10 Ultra“ flagmaną. Ką apie tokį aukštą „Xiaomi“ įvertinimą manote Jūs? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Mi 10 Ultra

Aliexpress