Naujas pigus „Realme“ telefonas pasižymės puikia kamerų konfigūracija ir naujiena iš „Qualcomm“

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-09-22
0 Pasidalinimai
8 Peržiūros

Kinijos kompanija „Realme“ jau kuris laikas anonsuoja naująjį „Realme X2“. Šis vidutinės klasės išmanusis telefonas bus pristatytas jau kitą savaitę, o gamintojas apie jį pateikia visa daugiau informacijos.

Remiantis naujausia informacija, „Realme X2“ turėtų pasižymėti keturių kamerų konfigūracija nugarėlėje. Pranešama, jog pagrindinis šio įrenginio jutiklis bus 64 MP raiškos, o priekinėje dalyje bus įmontuota kamera su 32 MP raiškos vaizdo jutikliu. Tapo aišku, jog išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 730G“ procesoriumi bei turės 4000 mAh talpos bateriją su 30W „VOOC Flash Charge 4.0“ greito įkrovimo technologija.

Kompanijos „Realme“ atstovai netruko ir palyginti šios naujos įkrovimo technologijos su standartiniu 18W bei 10W įkrovimu. Naudojant naująją „VOOC Flash Charge 4.0“ technologiją, 4000 mAh talpos bateriją nuo 0 iki 67 proc. pavyko įkrauti per 30 minučių. Per tokį patį laikotarpį su 18W krovikliu buvo įkrauta 39 proc., o su 10W – tik 34 proc. telefono baterijos.

Įdomu ir tai, jog pirmosios kartos „Realme X“ išmanusis telefonas turi 3765 mAh talpos bateriją su 20W VOOC įkrovimo technologija. Šios talpos bateriją per 30 minučių galima įkrauti iki 50 proc. Tai tik dar kartą įrodo kokį didelį patobulinimą atliko gamintojas ir kaip stipriai patobulintas „Realme X2“ išmanusis telefonas.

Naujasis „Realme X2“ oficialiai pristatytas bus rugsėjo 24 dieną. Kaip tikriausiai žinote, šios kompanijos telefonai pasižymi itin patrauklia, todėl kažko panašaus galime tikėtis ir su šiuo įrenginiu.


Parašyti komentarą