Naujasis „iPad Air” bus ne tik galingesnis, bet ir pigesnis: įsigyti galės daugelis

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-18
Naujasis „iPad Air” bus ne tik galingesnis, bet ir pigesnis: įsigyti galės daugelis
0 Pasidalinimai
687 Peržiūros

„Apple” šiemet ruošiasi per savo įrenginių kainas pereiti lyg sodinininkas su dalgiu per ataugusią žolę. Neseniai sužinojome, jog vartotojams rudenį bus pasiūlyti šiai kompanijai neįprastai nebrangūs „iPhone 12”, o šiandien „DigiTimes” praneša ir apie ruošiama pigesnį „iPad”.

Naujasis „iPad Air” pasižymės šiek tiek už pirmtako didesniu 10,8 colio įstrižainės ekranu, „Magic Keyboard palaikymu” ir taps antruoju „Apple” įrenginiu po „iPad Pro”, „Lightning” jungtį iškeitusiu į kur kas plačiau naudojamą USB-C. 

Visgi svarbiausias patobulinimas slypės viduje - darbartiniame „iPad Air” esantį „A12” lustą pakeis „iPhone 11” serijoje debiutavęs „A13”. Tai suteiks kur kas daugiau galios, kuri yra gyvybiškai svarbi ambicijų pakeisti nešiojamą kompiuterį turinčiam įrenginiui.

Įdomi detalė - kitaip nei „iPhone 12” serijoje, naujojo „iPad Air” komplektacijoje „Apple” visgi nusprendė pridėti ne tik USB laidą, bet ir 20W greitąjį įkroviklį. 

Kalbant apie kainą, dabartinis „iPad Air” JAV rinkoje siūlomas už $500, o į studentus ir biudžetinę rinką orientuotas „iPad 10.2” - už $330. Spėjama, kad „iPad Air (2020)” kaina bus kažkur per vidurį - sieks $400-$450. „Apple” greičiausiai čia bandys pritaikyti su „iPhone SE” išbandytą formulę, pasiūlydama nebrangų produktą su galingu procesoriumi ir vis dar su prabanga siejamu „Apple” ženkliuku.

Kita vertus, aklai pasitikėti šiomis nuogirdomis nereikėtų - visa tai tik spekuliacijos, kurios gali keistis.


Parašyti komentarą