Penktadienis, gruodžio 14, 2018
Naujienos

Naujasis „Moto Z3“ – su „Snapdragon 835“ procesoriumi, 5G bei šone įmontuotu pirštų antspaudų skaitytuvu

31peržiūros(-ų)

Prieš keletą mėnesių rinkai pristačiusi „Moto Z3 Play“, kompanija „Lenovo“, kuri ir valdo „Moto“ prekinį ženklą, skelbia dar vieną naujieną – „Moto Z3“. Nėra aišku, ar „Motorola“ išleis „Moto Z3 Force“, tačiau sklando kalbos, jog būtent „Moto Z3“ ir bus paskutinis „Z“ serijos atstovas.

Dar viena svarbi naujiena – „Moto Z3“ turėtų atkeliauti su 5G ryšiu, o tai suteiks bent teorinę galimybę išvystyti 5GB per sekundę greitį. Tiesa, tai bus įmanoma tik tuomet, kai mobiliojo ryšio tiekėjai atnaujins savo tinklus. Pirmieji tai padaryti turėtų amerikiečiai „Verizon“, tačiau tai įvyks ne anksčiau nei 2019 metais.

„Moto Z3“ prekyboje turėtų pasirodyti jau rugpjūčio 16 dieną ir kainuoti apie 480 JAV dolerių. Tiesa, šis įrenginys dar neturės 5G ryšio galimybės – atnaujinimas bus diegiamas tik 2019 metų pradžioje. Vis dar nėra aišku, kiek kainuos „Motorola“ kuprinė su 2000 mAh talpos baterija. Ji turėtų būti suderinama su visais gamintojo išmaniaisiais telefonais, tame tarpe ir „Moto Z“, „Moto Z Force Droid“, „Moto Z Play, „Moto Z2 Force Edition“, „Moto Z2 Play“ bei „Moto Z3 Play“. Deja, gamintojas pažymi, jog šie įrenginiai nebus visiškai suderinami su 5G ryšiu dėl senesnių vidinių konfigūracijų.

„Moto Z3“ yra išmanusis telefonas susidedantis iš daugelio atskirų komponentų, kuriuos galima lengvai pakeisti. Tai bus pirmasis telefonas, kuris galės visiškai pilnai priimti ir palaikyti 5G modifikaciją, kai tik ši pasirodys rinkoje. Jis taip pat suderinamas ir su senesnėmis „Moto“ modifikacijomis, todėl dizainas išlieka beveik nepakitęs – toks pats korpuso ilgis, plotis, vaizdo kameros pozicija ir t.t. Tiesa, „Z3“ atsikratė 3,5mm audio jungties ir ją pakeitė Type-C USB jungtimi.

Telefono priekyje rasite 6 colių Amoled ekraną su 2160 x 1080 pikselių rezoliuciją bei 18:9 skiriamąja raiška. Viduje sukasi praeitais metais išleistas „Qualcomm Snapdragon 835“ procesorius kartu su 4GB operatyviosios ir 64GB pastoviosios atminties.

Taip pat kaip ir „Z3 Play“, „Moto Z3“ turi dvigubą 12 megapikselių galinę vaizdo kamerą bei dvigubą blykstę, o priekyje įmontuota 8 megapikselių kamera gebanti fiksuoti aplinką 84 laipsnių kampu. Telefono veikimą palaiko 3,000 mAh talpos bateriją su „Turbopower“ krovimo funkcija. Gamintojo teigimu, telefono baterijos turėtų pakakti visai dienai aktyvaus naudojimo. Nors telefonas ir bus išleistas su „Android 8.1 Oreo“ operacine sistema, ji turėtų būti atnaujinta į „Android P“ kai tik pasirodys rinkoje.

Rašyti komentarą