Naujausias „Apple“ produktas - veido kaukė

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-10
Naujausias „Apple“ produktas - veido kaukė
0 Pasidalinimai
1133 Peržiūros

„Apple“ dizaino komandos sukūrė apsaugine kaukę, kuri bus platinama mažmeninės prekybos ir įmonių darbuotojams, praneša „Bloomberg“.

Kaukės pavadiniamas: „Apple Face Mask“  ją sukūrė inžinerijos ir pramoninio dizaino komanda Kupertino mieste. Praėjusią savaitę „Apple“ darbuotojas „MacRumors“ išsiuntė kaukės dizaino vaizdą.

„Apple“ veido kaukė pasižymi trijų sluoksnių dizainu, filtruojančiu tiek gaunamas, tiek išeinančias daleles kaip ir kitos tokio tipo kaukės. Ją galima plauti ir pakartotinai naudoti iki penkių kartų. Kaukės dizainas yra trikampio formos, kad paslėptų nosį ir neleistų rasoti akiniams, suapvalinta smakro dalis ir reguliuojamos stygos patogiai uždėti ant ausų.

Taip pat „Apple“ bendradarbiaudama su Gallaudet universitetu sukūrė „ClearMask“, kuri yra pirmoji „FDA" patvirtinta apsuginė veido kaukė, kuri yra visiškai skaidri. Ji neuždengia veido, kad kurtieji ir neprigirdintys žmonės suprastų, ką sako nešiotojas „Apple“ sakė „Bloomberg“, kad atliko „kruopščius tyrimus ir bandymus“, norėdama rasti tinkamas medžiagas orui filtruoti ir galėtų užtikrinti asmens apsaugą. Šį kaukė buvo išbandyta su „Apple“ darbuotojais.

„Apple“ darbuotojams šio kaukės bus pradėtos dalinti per ateinančias dvi savaites. „Apple“ taip pat dalins chirurgines kaukes klientams, kurie lankosi jos parduotuvėse, tačiau tai nebus „Apple“ sukurtos kaukės.


Parašyti komentarą