Naujausio „Google” telefono savininkai susiduria su nemaloniu defektu

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-19
Naujausio „Google” telefono savininkai susiduria su nemaloniu defektu
0 Pasidalinimai
400 Peržiūros

Banggood

„Google” logotipu pažymėti įrenginiai nuo pat jų pasirodymo pradžios turėjo vienokių ar kitokių spragų. Pirmojo „Pixel” telefono savininkai skundėsi defektuota kameros optika, antrojo - nekokybišku ekranu, trečiojo - strigimais ir atsitiktiniais išsijunginėjimais, o dabar atėjo ir ketvirtojo eilė. „Google Pixel 4XL” turėtojai vienas po kito pradėjo forumuose registruoti besilupantį nugarėlės stiklą.

„Google Support” ir „Reddit” forumuose neseniai lyg iš gausybės rago paspiylė pasiktinusių vartotojų skundai apie tai, jog jų Pikselio galinis stiklas netikėtai atšoko ir dabar telefone žioji tarpelis. Pirmieji atvejai buvo užfiksuoti iškart po telefono pristatymo praėjusių metų pabaigoje, tačiau dabar problema įgavo ypatingą pagreitį.

Vienas vartotojas netgi pasigyrė, naudojantis ketvirtą serviso pakeistą egzempliorių per 10 mėnesių.

Pasak asmens, prisistančio „uBreakiFix” salono, kuris yra autorizuotas „Google” servisp parneris, generaliniu direktoriumi, nugarėlė atšoka dėl besipučiančios baterijos. Anot jo, tai galėjo sukelti defektuota akumuliatoriaus jungtis.

Nors praktiškai visų besiskundžiančiųjų telefonus servisai pakeitė į naujus, „Google” kol kas oficialiai nepripažino problemos ir nepaskelbė priežasties.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Išrastas savaime susitaisantis stiklas Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga