Sekmadienis, spalio 21, 2018
Naujienos

Naujausių „Samsung“ flagmanų duomenų atsiuntimo greitis yra žymiai didesnis nei „iPhone X“

69peržiūros(-ų)

Niekam ne paslaptis, jog naujausi aukštos klasės išmanieji telefonai dažniausiai pasižymi pačiomis geriausiomis specifikacijomis, o savo konkurentus dažniausiai lenkia tik smulkmenomis. Tačiau, kaip skelbia „Ookla“, naujausi „Samsung“ flagmanai nuo savo konkurentų išsiskiria ir gerokai didesniu duomenų atsiuntimo greičiu.

„Speedtest“ programėlės kūrėjai „Ookla“ skelbia, jog „Samsung Galaxy S9“ ir „Samsung Galaxy S9+“ išmanieji telefonai vasario – balandžio mėnesiais savo konkurentus pagal duomenų atsiuntimo greitį lenkė ganėtinai nemažu skirtumu. Skelbiama, jog „Apple“ kompanijos pasididžiavimas „iPhone X“ duomenis parsiųsdavo net 37% lėčiau.

Geriausi kainų pasiūlymai

Ebay.com
€523,10
Bigbox.lt
€619,00
Aliexpress.com
€627,48
Avitela.lt
€706,99
Topocentras.lt
€769,00

Taip pat minima ir tai, jog naujausios kartos „Samsung“ flagmanai duomenis atsiųsdavo 17% greičiau nei „Google Pixel 2“ išmanieji ir net 38% greičiau nei dviejų metų senumo „Samsung Galaxy S7“. Tiesa, vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog šie testai buvo atliekami JAV rinkoje, todėl rezultatai Lietuvoje gali šiek tiek skirtis.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.