Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

Oficialiai pristatyti naujieji „Apple“ telefonai – „iPhone Xs“, „iPhone Xs Max“ ir „iPhone Xc“

131peržiūros(-ų)

Ilgai laukta „Apple“ kompanijos konferencija pagaliau įvyko. Bene laukiamiausia šio renginio dalis buvo išmanieji telefonai, o kompanijos atstovai tikrai turėjo ką pademonstruoti. Iš pradžių buvo pristatyti „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ modeliai, kurie yra gerokai patobulinti praėjusių metų flagmano „iPhone X“ variantai.

Tačiau tai nebuvo viską ką „Apple“ norėjo pademonstruoti. Po „Xs“ ir „Xs Max“ modelių buvo pristatytas ir dar vienas naujas išmanusis telefonas, kuris bus žinomas kaip „iPhone XR“. Taigi, apžvelkime viską detaliai nuo pradžių.

„iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“

Pirmasis pristatytas išmanusis telefonas – „iPhone Xs“, kuris yra atnaujinta praėjusiais metais pristatyto „iPhone X“ versija. Įrenginys išliko nepakitusio dydžio ir pasižymės 5,8 colių įstrižainės OLED ekranu, tačiau kompanijos vadovai nepamiršo ir tų, kurie mėgo tokius modelius kaip „iPhone 8 Plus“ bei pristatė ir gerokai didesnį „iPhone Xs Max“.

„iPhone Xs Max“ pasižymės net 6,5 colių įstrižainės OLED ekranu, o įdomiausia tai, jog telefono korpusas iš esmės yra kone identiško dydžio kaip ir praėjusiais metais išleisto „8 Plus“ modelio. Verta paminėti ir tai, jog daugiau „Apple“ telefonuose nebeišvysime „Touch ID“, kurį visiškai pakeitė praėjusiais metais pristatytas „Face ID“.

Abu šie flagmanai veiks su naujuoju „Apple A12 Bionic“ procesoriumi, o tai reiškia, jog abu šie telefonai tampa ir pirmaisiais įrenginiais, kurie veiks su 7nm lustais. Pranešama, jog šį procesorių sudarys 6 branduoliai – du iš jų didieji ir keturi mažesni.

Kaip teigia kompanijos atstovai, didieji branduoliai veiks 15 proc. sparčiau ir sunaudos 40 proc. mažiau energijos nei praėjusiais metais pristatytas „A11“ lustas. Įdomu ir tai, jog mažesnieji branduoliai sunaudos net iki 50 proc. mažiau energijos.  „Apple“ atnaujino ir vaizdo plokštę, kurią dabar sudarys 4 branduoliai, o taip pat ji suteiks 50 proc. daugiau galios.

Jeigu ketina įsigyti šį išmanųjį telefoną, tai „iPhone XS“ kainą visada galite patikrinti portale kaina24.lt.

„iPhone XR“

Trečiasis šiemet pristatytas „Apple“ išmanusis telefonas – „iPhone XR“. Šis išmanusis telefonas veiks su tuo pačiu naujausiu „Apple A12 Bionic“ procesoriumi, tačiau kitos specifikacijos bus kiek prastesnės.

Naujasis „iPhone XR“ pasižymės 6,1 colių įstrižainės LCD ekranu. Skelbiama, jog šis ekranas gavo „Liquid Retina“ pavadinimą ir turės 822 x 1792 taškų rezoliuciją, kas yra kiek žemiau nei Full HD. Tačiau tai nėra vienintelis skirtumas nuo aukščiau paminėtų „Apple“ flagmanų.

Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime tik vieną kamerą, kurią sudarys 12 MPx raiškos vaizdo jutiklis su f/1.8 diafragma, kai kiti du modeliai pasižymi dviguba kamerų konfigūracija. „iPhone XR“ taip pat turės 3 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 64 GB, 128 GB arba 256 GB vidinės atminties.

Tai taip pat bus ir pigiausias „Apple“ išmanusis telefonas šiemet, o jo pradinė kaina JAV rinkoje prasidės nuo 750 JAV dolerių. Išankstiniai pardavimai prasidės spalio 19 dieną, o pirkėjams jie bus siunčiami nuo spalio 26 dienos. Verta paminėti ir tai, jog šis įrenginys turės nemažą spalvinę įvairovę ir pirkėjai galės rinktis tarp mėlynos, geltonos, juodos, raudonos bei koralų spalvos. „iPhone XR“ kainas Lietuvoje galite patikrinti portale kaina24.lt.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.