Naujieji „Honor 20“ tiesiog šluojami iš lentynų, nepaisant jokių sankcijų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-06-17
0 Pasidalinimai
23 Peržiūros

Kinijos kompanija „Huawei“ ir jos dukterinė įmonė „Honor“ išgyvena ne pačius geriausius laikus dėl jiems pritaikytų JAV Vyriausybės sankcijų. Tačiau nepaisant to, „Honor“ skelbia, jog naujojo „Honor 20“ pardavimai siekia rekordines aukštumas.

Naujasis „Honor 20“ buvo pristatytas praėjusį mėnesį ir iš pradžių buvo parduodamas tik vietinėje, Kinijos, rinkoje. Kaip skelbia kompanijos atstovai, per pirmąsias 14 dienų pavyko parduoti daugiau nei 1 mln. Įrenginių. Tiesa, šie skaičiai yra be galingesnės, „Honor 20 Pro“ versijos, kuri prekyboje turėtų pasirodyti tik rytoj.

„Honor 20“ ir „Honor 20 Pro“ pasižymi 6,26 colių įstrižainės ekranais su Full HD raiška bei ekrano skylute viršutiniame kampe, kur įmontuota kamera skirta asmenukėms. Abu įrenginiai turi 32 MPx raiškos vaizdo jutikliu pasižyminčią kamerą su f/2.0 diafragma.

Abu naujieji „Honor“ įrenginiai veiks su „Kirin 980“ procesoriumi, kuris jau buvo panaudotas ir „Huawei“ pristatytame „P30 Pro“ modelyje. „Honor 20“ stabiliu veikimu rūpinsis 6 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties, o „Pro“ modelis pasižymės atitinkamai 8 GB ir 256 GB vidinės atminties. Pranešama, jog abu šie prietaisai veiks su „Android 9.0 Pie“ operacine sistema bei „Magic UI 2.1“ vartotojo sąsaja.

Ir nors Kinijoje šie išmanieji telefonai sulaukė labai didelio dėmesio, tačiau Europos jie dar nepasiekė. Skelbiama, jog „Honor 20“ iš pradžių pasirodys Jungtinėje Karalystėje, o vėliau turėtų pasiekti ir kitas rinkas.


Parašyti komentarą