„Realme“ kirs iš peties: pristatys flagmaną, kuris ant menčių paguldys „Xiaomi Mi 11”

Paskelbė:   Dainius Martinkus | 2021-02-23
„Realme“ kirs iš peties: pristatys flagmaną, kuris ant menčių paguldys „Xiaomi Mi 11”
0 Pasidalinimai
571 Peržiūros

„Realme“ prekės ženklas, dominuojantis įvairių Azijos topų pirmose vietose pagal parduodamų išmaniųjų telefonų skaičių, vis geriau tampa pažįstamas ir europiečiams. Iki šiol bendrovė praktiškai visą dėmesį buvo sutelkusi į biudžetinės ir vidutinės klasės įrenginius, tačiau jos pagrindinei konkurentei „Xiaomi” vis labiau žengiantį į premium segmentą, ten atsidurti nusprendė ir „Realme”. Naujasis šios kompanijos flagmanas „Realme GT 5G” turėtų būti pristatytas telekomunikacijų parodoje „Mobile World Congress“, o mes jau žinome pagrindines jo specifikacijas.

Paskelbusi, kad šis modelis Kiniją pasieks jau kovo 4 dieną, „Realme“ internete išplatino šio įrenginio nuotraukas. Kaip visada vaizduose visas dizaino detalės neatskleidžiamos, siekiant palikti paslapties šydą. Iš nuotraukų matyti, kad priekinėje dalyje ekranas turės skylutės formos išpjovą asmenukių kamerai. Galinėje dalyje rasime jau klasika tapusį kvadratinės formos kamerų modulį ir kompanijos logotipą su įrenginio pavadinimu.

Sklinda gandai, kad „Realme GT“ galinė dalis bus ne tik pagaminta iš stiklo, bet ir sulauksime telefono versijos, kurioje ji bus odinė. Tiesa, tikėtina tam bus naudojama dirbtinė oda. Gamintojas pasidalino tik telefono su stikline nugarėle nuotraukomis, tad kaip atrodys odinė versija - lieka neaišku. „Realme“ šiam modeliui skiria itin daug dėmesio ir reklamuoti šį prietaisą netgi nusamdė Kinijoje itin gerai žinomą dainininkę Yang Mi.

Na, o dabar šiek tiek panagrinėkime „Realme GT 5G“ specifikacijas. Galinėje dalyje rasime 64 MP pagrindinį kameros sensorių - be jo nugarėlėje bus dar dvi kameros. Labiausiai stebina įrenginio apatinė dalis, kurioje sutiksime jau seniai pamirštą 3.5 mm ausinių jungtį, na, ir standartiškai USB C lizdą bei pagrindinį garsiakalbį. 

Trumpas „Realme GT 5G“ specifikacijų sarašas:

  • „Snapdragon 888“ procesorius
  • 120 Hz AMOLED ekranas
  • 12 GB operatyvios ir 256 GB vidinės atminties
  • „Android 11“ su „Realme 2.0“ vartotojo sąsaja
  • 65 W greitasis įkrovimas.
  • 64 MP triguba kamerų sistema

Manoma, kad vėliau turėtų pasirodyti speciali „Realme GT Pro” versija, kuri turės didesnį 160 Hz ekrano atsinaujinimo dažniį, tą patį „Sanpdragon 888“ mikroschemų rinkinį ir žaibiško greičio, beveik du kartus pajėgesnį 125W greitąjį „UltraDart“ įkrovimą.

Beveik neabejojama, kad po debiuto Kinijoje kovo 4 dieną telefonas netrukus pasieks ir Vakarų šalių rinkas, kur kibs į atlapus „Xiaomi Mi 11”. Tikėtina, kad mažesnė kaina ir praktiškai identiški parametrai taps pagrindiniu ginklu kovoje su šiuo „Xiaomi” flagmanu ir, panašu, pastarajam gali tekti raudonuoti.

 

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga