Numestas naujojo „Chromecast“ paslapties šydas, pamatykite tai patys

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-26
Numestas naujojo „Chromecast“ paslapties šydas, pamatykite tai patys
0 Pasidalinimai
207 Peržiūros

Šią savaitę turbūt viską sužinojome apie naująjį „Chromecast“ modelį. Praėjusį vakarą internete pasklido mažmeninei prekybai skirtos pakuotės nuotraukos, o dabar jau matome kaip atrodo viskas ją išpakavus. Mes labai gerai galime apžvelgti įrenginį likus kiek mažiau nei savaitei iki rugsėjo 30 dienos, kuomet jis bus pristatytas oficialiai.

Iš šaltinio matome naująjį „Google Chromecast“, kuris yra ovalios formos, turi „G“ logotipą ir HDMI laidą. Galinė dalis turi įvairius licencijavimo ir modelio ženklinimus, kurie patvirtina GZRNL modelį, FCC ID, serijos numerį ir „Made in Thailand“ užrašus. Išpakavus taip pat matome USB-C – USB-A kabelį ir įkrovimo blokelį, kuris atrodo identiškas „Stadia“ valdikliui. Skirtingai nei „Ultra“ modelyje, įkrovimo blokelis neturi Ethernet kabelio jungties, tačiau USB-C lizdas turėtų leisti naudoti šakotuvus ar adapterį interneto laidui.

Kalbama, kad šis įrenginys kainuos 49 USD (apie 42 eur). Atnaujinta „Google TV“ sąsaja, kuri taip pat turės naują logotipą.

Naujajame „Chromecast“ su „Google TV“ viduje suksis „Android 10“ ir turės 8 GB vidinės atminties, nors vartotojams bus suteikta tik 4,4 GB, talpos ir visą kitą užims operacinė sistema ir kiti sisteminiai failai.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Išrastas savaime susitaisantis stiklas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Internete plinta naujojo „Xiaomi Mi 7“ nuotraukos Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga