Naujojo „iPhone 12“ įkrovimo kabelis išspręs amžiną problemą

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-25
Naujojo „iPhone 12“ įkrovimo kabelis išspręs amžiną problemą
0 Pasidalinimai
2215 Peržiūros

Turbūt kiekvieno  „iPhone“ vartotojo didžiausias galvos skausmas būdavo ypač nekokybiškas įkrovimo laidas, kuri greit nulūždavo. „Apple“ panašu, kad nusprendė išspręsti šią problemą iš esmės.

Image

Patikimas „nutekintojas“ L0vetodream, pirmą kartą liepą nurodė, kad „iPhone 12“ bus tiekiamas su tvirtesniu pintu įkrovimo kabeliu ir vėliau tą patį mėnesį jis paskelbė kelias nuotraukas. Šiandienos nuotraukas paskelbė kitas „Twitter“ vartotojas Mr-white ir jos atitinka ankstesnius vaizdus. Kaip ir anksčiau, kitame gale jie turi USB-C jungtį, o ne kaip senuosiuose laiduose USB-A. Šiuo metu „Apple“ tiekia pintą laidą su „Mac Pro“, kurio dizainas yra panašus, bet ne identiškas. Šis laida turi papildomą apsauginių įvorių sluoksnį, prie pat jungties, „iPhone 12“ to neturės. Esami „Apple Lightning“ laidai sulaukia daug kritikos, nes jie linkę itin dėvėtis prie jungties. Nailono pinti kabeliai yra tvirtesni, nes jie geriau atlaiko tempimo, lenkimo ir sukimo judesiams.

Taip pat yra itin šaunu jog jis bus suderinamas su dabartinės kartos „MacBook“ kompiuteriais. Bloga žinia ta, kad pakuotėje nebus įkrovimo blokelio ir „EarPods“ ausinių. Nors „Apple“ pagrindė šį sprendimą, kaip tausojantį gamtą, vartotojų nuomonės šiuo klausimu buvo skirtingos.

Image

Naujasis kabelis taip pat patvirtina tai, ko tikėjomės: „Apple“ kol kas paliks „Lightning“ jungtį dar bent vienai „iPhone“ kartai, o nekeis į USB-C, kaip „iPad “ modeliuose.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Kinijos kompanija „Leagoo“ ketina pristatyti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Internete plinta naujojo „Xiaomi Mi 7“ nuotraukos Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga