Naujosios „AirPods Studio“ kaip reikiant paplonins pinginę

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-10-11
Naujosios „AirPods Studio“ kaip reikiant paplonins pinginę
0 Pasidalinimai
129 Peržiūros

Po paskutinio informacijos nutekėjimo, Jonas Prosseris teigė, kad gandai apipintos „Apple“ aukščiausios kokybės „AirPods Studio“ ausinės nebus pristatytos „Apple“ renginyje kitą savaitę ir jų kaina, nebus visiems įkandama.

Pasak Prosserio, trys atskiri jo šaltiniai dabar patvirtino, kad „AirPods Studio‌“ ateinančiame renginyje nepamatysime. Jų masinė gamyba prasidės tik spalio 20d. Jis tvirtina, kad ausinių vaizdai, kurie sklando internete, yra būtent prabangaus varianto ir jų kaina bus net 599 USD (506 eur), o kitos sportui skirtos ausinės, bus pagamintas iš pigesnių medžiagų ir bus parduodamos už 350 USD (295 eur), o tai yra tokia pati kaina kaip ir „Beats Studio“ ausinių

Jonas Prosseris mano, kad apie „AirPods Studio“ sužinosime per spaudos pranešimą, o ne atskirą pristatymą. Taip pat verta paminėti, kad nuo rugsėjo pabaigos „Apple“ nustojo pardavinėti trečiųjų šalių garso priedus, tokius kaip garsiakalbiai ir ausinės, o tai rodo, kad netrukus bus pristatytas naujas „HomePod Mini“ ir „‌AirPods Studio“.


Parašyti komentarą