Ne Kinija ir net ne Azija: „Samsung” superflagmanas bus gaminamas neįprastoje šalyje

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-01
Ne Kinija ir net ne Azija: „Samsung” superflagmanas bus gaminamas neįprastoje šalyje
0 Pasidalinimai
2232 Peržiūros

Šiandien jau nieko nebestebina, kad didžioji pasaulio elektronikos dalis yra pagaminta Kinijoje. Nors nemažai bendrovių pradėjo ieškoti naujų valstybių savo gamykloms, Azijos kontinentas vis dar išlieka vienvaldis. „Samsung” buvo viena pirmųjų uždariusių savo fabrikus Kinijoje ir perkėlusi gamybos pajėgumus į Indiją bei Vietnamą, tačiau šiandien paaiškėjo, jog Pietų Korėjos milžinė šiomis šalimis neketina apsiriboti ir savo naująjį sulenkiamą superflagmaną „Galaxy Z Fold 2”.

„Samsung” pranešė atidaranti naują gamyklos liniją Brazilijoje, kuri naujuosius lankstūnus pradės surinkinėti jau nuo kitų metų. Vis dėlto bent jau šiuo metu numatomi gamybos kiekiai bus labai nedideli - vos keletas tūkstančių. Tuo metu didžioji dalis „Galaxy Z Fold 2” bus surenkami Gumi mieste, Pietų Korėjoje, o 20% egzempliorių rinką pasieks iš „Samsung” gamyklos Vietname.

Bent jau šiuo metu kompanija planuoja pagaminti nuo 700 000 iki 800 000 „Samsung Galaxy Z Fold 2” vienetų iki metų pabaigos, tačiau yra pasiruošus pajėgumus padidinti atsiradus didesnei modelio paklausai. Visgi tokia galimybė mažai tikėtina, kadangi numatoma naujojo Foldo kaina sieks 1800-1900 eurų, kas yra keletu šimtų eurų mažiau nei buvo prašoma už pirmtaką, tačiau vis tiek pernelyg daug, jog juo susigundytų eilinis pirkėjas.

„Samsung Galaxy Z Fold 2” turėtų būti pristatytas artimiausiomis dienomis ir pasižymėti didžiuliu sulenkiamu 7,6 colio įstrižainės AMOLED ekranu, kurio rezoliucija sieks 1768 x 2208, bei išorinėje pusėje montuojama kiek mažesne 6,23 colio įstrižainės 816 x 2260 matrica. Prietaise veiks naujasis „Snapdragon 865+” procesorius, 12GB operatyviosios ir 512GB vidinės atminties.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Aliexpress