Sekmadienis, spalio 21, 2018
Naujienos

Neįtikėtinas „Vivo Xplay 7“ – priekinė dalis padengta ekranu, daugybė atminties ir galios

212peržiūros(-ų)

Prieš kelis mėnesius pasirodė pirmosios „Vivo Xplay 7“ nuotraukos. Jose buvo galima pamatyti telefoną, kurio ekranas uždengia absoliučiai visą priekinę įrenginio dalį. Prieš keletą dienų internete pasirodė ir daugiau informacijos apie „Xplay 7“, kurią siūlome šiandien apžvelgti.

Kiek netikėtai, tačiau naujausia informacija apie telefoną, rodos, sutampa su prieš tai pasirodžiusia. Telefonas iš tikrųjų turėtų atkeliauti su 100% priekinės dalies uždengiančiu 6,0 colių ekranu. Kol kas dar neaišku, ar vaizdo santykis bus 16:9, ar 18:9. Atsižvelgiant į tai, jog pagal pasirodžiusius duomenis, „Xplay 7“ galės pasiūlyti 4K rezoliuciją, 16:9 būtų racionalesnis variantas. Be viso to, šis išmanusis telefonas turėtų pasiūlyti ir ne taip seniai pristatytą „Vivo“ naujieną – piršto atspaudo skaitytuvą, įmontuotą po ekranu.

Visa ši informacija buvo nutekinta iš, kol kaip kas manoma, prezentacijos, vykusios kompanijos viduje. Pagal šiuos duomenis, „Vivo Xplay 7“ turėtų prisijungti prie aukščiausios klasės flagmanų, savyje besinešiojančių „Snapdragon 845“ procesorių. Visgi, labiausiai iššaukianti diskusijas specifikacija – 10 GB RAM operatyviosios atminties. Kol kas rinkoje nėra ir, rodėsi, greitu metu nebus telefono, galinčio tai pasiūlyti. Ir tai dar ne pabaiga – vidinės atminties kiekis stebina ne ką mažiau. Remiantis prezentacija, bus galima rinktis iš 256 GB ir 512 GB atminties turinčių modelių.

Apie tokius skaičius kol kas dar nešnekėjo niekas ir tai verčia kiek suabejoti, ar nutekinti duomenys yra tikri. Pagaminti telefoną su tokiais parametrais būtų be galo brangu, tačiau „Vivo“ ne kartą parodė, kad gali ne juokais sudrebinti išmaniųjų telefonų rinką. Tikėti ar netikėti šiais duomenimis – kiekvieno asmeninis reikalas, tačiau mes linkę šios informacijos už gryną pinigą nepriimti.

Rašyti komentarą