Nesiseka prekyba? „Samsung Galaxy Note20” serija sulaukė milžiniškų nuolaidų, nepraėjus nė mėnesiui nuo debiuto

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-10
Nesiseka prekyba? „Samsung Galaxy Note20” serija sulaukė milžiniškų nuolaidų, nepraėjus nė mėnesiui nuo debiuto
0 Pasidalinimai
3076 Peržiūros

„Samsung”, kaip ir kiekvienais metais, rugpjūčio pradžioje pristatė naujus savo prabangiausios išmaniųjų telefonų klasės atstovus - „Samsung Galaxy Note20” ir „Note20 Ultra”. Nors „Ultra” variantas dėl puikaus dizaino ir specifikacijų tradiciškai sulaukė ekspertų liaupsių, jo pigesnysis brolis dėl plastikinio korpuso ir apkarpytų parametrų liko nesuprastas. Deja, panašu, kad prekyba abiem išmaniaisiais einasi kur kas prasčiau nei planuota, kadangi JAV rinkoje jau pradėtos taikyti didelės nuolaidos.

Startinė prie jokio operatoriaus tinklo nepririšto „Samsung Galaxy Note20” kaina JAV rinkoje buvo $999, tuo metu „Note20 Ultra” buvo įkainotas net $1299, kas galimai ir atbaidė koronaviruso sukeltos ekonominės stagnacijos sąlygomis gyvenančius vartotojus. Šiuo metu pagrindinių Valstijų elektronikos prekybininkų - „Best Buy”, „B&H Photo” ir „Amazon” - svetainėse šiuos modelius galima įsigyti su net $200 nuolaida. Telefonai šiuo metu atitinkamai kainuoja $799 ir $1099. Turbūt nereikia nė sakyti, jog šios sumos yra kur kas arčiau to, kiek šie įrenginiai iš tiesų yra verti.

Įvairios akcijos naujiems „Samsung” telefonams, priešingai nei jų konkurentams iš „Apple” stovyklos, nėra jokia naujiena. Kompanija dažnai pasiūlo naujus modelius su nemokamai pridedamais vertingais aksesuarais arba bendradarbiaujant su operatoriais pateikiami puikūs „2 už 1 kainą” tipo pasiūlymai, kas ir iš dalies lemia, jog antrinėje rinkoje „Samsung” telefonai vertę praranda vieni greičiausių. Visgi šiandien mūsų aprašoma $200 nuolaida yra netipinė tuo, jog taikoma praėjus vos mėnesiui nuo serijos pristatymo.

Tai kas gi verčia Pietų Korėjos milžinę taip elgtis? Priežasčių yra net kelios. Pati realiausia - rugsėjo mėnesį tradiciškai pristatomi nauji „iPhone” išmanieji, kurie JAV rinkoje yra itin pajėgus varžovas, nuviliojantis daugumą potencialių brangiųjų „Galaxy Note” pirkėjų, tad bendrovė iš anksto traukia efektyvius ginklus. Kitas motyvas - „Galaxy Note20” serija dėl esminių atnaujinimų trūkumo ir savo brangumo yra dar mažiau sėkminga, nei tikėjosi pats gamintojas, tad manoma, jog dosni dviejų šimtinių nuolaida padės pritraukti daugiau susidomėjusiųjų.

Deja, bent jau šiuo metu Europoje „Note20” linija tokių didelių akcijų nesulaukė, tačiau tokia galimybė taip pat neatmetama.

Jei norite sužinoti pirmuosius mūsų įspūdžius apie abu naujuosius Noutus, kviečiame paspausti šią nuorodą.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20

Aliexpress

Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress