„Netflix” Android aplikacija sulaukė naudingos funkcijos: jau galima išbandyti

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-02
„Netflix” Android aplikacija sulaukė naudingos funkcijos: jau galima išbandyti
0 Pasidalinimai
606 Peržiūros

„Netflix” Android aplikacija sulaukė atnaujinimo, kuris suteikia ilgai vartotojų lauktą funkciją - grojimo greičio reguliavimą. Nuo šiol bus galima žiūrėti filmus ir serialus lėčiau - 0,5x, 0,75x - arba greičiau - 1,25x ir 1,5x. Nors tai atrodo elementarus dalykas, ši garsi video turinio platforma iki šiol to netrurėjo.

Kodėl tai svarbu? Nemaža dalis vartotojų, pasirinkdami didesnį grojimo greitį, siekia savo mėgstamus serialus peržiūrėti greičiau ir taip sutaupyti daug laiko. Taip pat kai kam įprastas filmo tempas gali pasirodyti per greitas, tad tapo galima poros mygtukų paspaudimu jį šiek tiek sulėtinti ir žiūrėti labiau atsipalaidavus. Visgi kol kas nėra galimybės pagal nutylėjimą nusistatyti greitesnio arba lėtesnio grojimo greičio - jį iš naujo pasireguliuoti turėsite kiekvienąkart pradėję žiūrėti naują serialą ar filmą.

Šią funkciją „Netflix” anonsavo dar pernai, tačiau viskas užtruko kur kas ilgiau nei planuota, nes bendrovė norėjo užtikrinti sklandžią žiūrėjimo patirtį. Pavyzdžiui, šios naujovės įdiegimui reikėjo surasti būdą ištaisyti garso iškraipymus, pakeitus grojimo greitį, tam, kad tai netaptų nesuprantamu triukšmu. Šio funkcionalumo įdiegimo jau ilgą laiką pageidavo ir JAV Nacionalinė kurčiųjų asociacija ir Nacionalinė aklųjų federacija.

Grojimo greičio kontrolė kol kas prieinama tik Android įrenginiams skirtoje „Netflix” aplikacijoje, bet kompanija žada ją netrukus įdiegti naršyklei ir iOS prietaisams skirtose platformos versijose.

 


Parašyti komentarą