„Netflix“ atotrūkis nuo konkurentų milžiniškas, platforma pasiekė įspūdingą ribą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-30
„Netflix“ atotrūkis nuo konkurentų milžiniškas, platforma pasiekė įspūdingą ribą
0 Pasidalinimai
213 Peržiūros

Kaip parodė Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (toliau – LRTK) inicijuotas ir atliktas tyrimas, užsakomosios visuomenės informavimo audiovizualinėmis priemonėmis paslaugų platformos „Netflix“ populiarumas Lietuvoje nuolatos auga. Populiarumas auga ne tik mūsų šalyje, tačiau ir visame pasaulyje, o tai puikiai iliustruoja naujausias „Netflix“ pasiekimas.

„Android“ telefonuose esančioje „Google Play“ parduotuvėje šios platformos parsisiuntimų skaičius pasiekė įspūdingą ribą – 1 mlrd. atsisiuntimų. Tiesa, į šią statistiką patenka ir tie atvejai, kai programėlė jau būna įdiegta į telefoną gamintojo, tačiau nepaisant to, rezultatai vis tiek atrodo įspūdingai.

Dar įspūdingiau toks skaičius atrodo, kuomet lyginame su kitomis analogiškomis programėlėmis. Antroje vietoje pagal parsiuntimus – „Amazon Prime“ su 100-500 mln. atsisiuntimų. Trečioje vietoje rikiuojasi „Hulu“ su 50-100 mln., o toliau seka „HBA GO“, kuri patenka į daugiau nei 5 mln. instaliacijų turinčių aplikacijų kategoriją.

Kalbant apie vaizdo transliavimo platformų populiarumą, vertėtų paminėti ir naująją „Disney+“, kuri šiuo metu turi pasiekusi 10 mln. instaliacijų ribą. Tiesa, ši programėlė yra prieinama ribotame kiekyje rinkų, o taip pat tai yra viena naujausių tokio tipo platformų, kuri savo pirmąjį gimtadienį švęs lapkričio mėnesį.


Parašyti komentarą