Netikėtai atskleistas „Samsung Galaxy Note20 Ultra” dizainas: turite tai pamatyti

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-02
Netikėtai atskleistas „Samsung Galaxy Note20 Ultra” dizainas: turite tai pamatyti
0 Pasidalinimai
2402 Peržiūros

„Samsung”, kaip ir dauguma elektronikos kompanijų, slepia kiekvieną informacijos nuotrupą apie dar nepristatytus savo aukščiausios klasės išmaniuosius, tačiau naujausias nutikimas įrodo, jog klaidų daro net ir tokios didelės korporacijos. Na, arba visa tai yra labai kruopščiai apgalvota viešųjų ryšių akcija - Ukrainos „Samsung” padalinys oficialiame savo tinklalapyje netikėtai paskelbė „Galaxy Note20 Ultra” nuotraukas.

Jas pastebėjo žinomas rusų „YouTube” vaizdo įrašų kūrėjasTechno Harry, aptikęs jas „Samsung Galaxy Note8” skirtame svetainės polapyje. Įrenginys yra „Mystic Bronze” spalvos, kuri labai primena „Metallic Copper” atspalvį, kuris buvo siūlomas „Note9” kartoje.

Visgi labiausiai į akis krenta vos 3 kamerų modulis, kuriame objektyvų mažiau nei šiuo metu naujausiame „Galaxy S20 Ultra” flagmane, o kiekvienas jų įkurdintas atskirame korpuso spalvos žiede, o ne juodoje kaitlentėje, iš kurios taip šaipėsi internautai. Be to, sprendžiant iš nuotraukų, kamerų komplektas dar ir iškilęs iš korpuso kur kas mažiau nei dabartiniuose „Galaxy S20” serijos įrenginiuose.

Taip pat negalime nepastebėti ir elehantiškų linijų. Sutikime, „Samsung Galaxy Note20 Ultra” atrodo kur kas prabangiau nei „Galaxy S20 Ultra”, kas yra logiška, turint galvoje didesnes „Note” serijos kainas. Kompanija, sprendžiant iš nutekėjusių nuotraukų atliko ir dar vieną pakeitimą - „Galaxy Note10” linijoje kairiajame šone montuojamus garso mygtukus perkėlė į dešinę pusę.

Pagrindiniu „Galaxy Note” skiriamuoju ženklu laikomas „S-Pen” rašiklis didesnių reformų nesulaukė - jis atrodo praktiškai taip pat kaip ir pirmtakai, tačiau blizgantis jo korpusas leidžia daryt prielaidą, kad prieštuko korpusas bus gaminamas nebe iš plastiko, bet iš aliuminio. Na, arba tai tėra tik gudri optinė apgaulė.

„Samsung” kol kas neprasitarė apie būsimojo superflagmano specifikacijas, bet internete minimas „Snapdragon 865” procesorius, QHD+ rezoliucijos ekranas su 120Hz atsinaujinimo dažniu (veiks ir su maksimalia raiška), net 16GB operatyviosios atminties ir po ekranu montuojamas pirštų antspaudų skeneris. Spėjama, kad pagrindinės kameros raiška sieks 108MP, kaip ir „S20 Ultra” modelyje.

„Samsung Galaxy Note20” serrijos pristatymas numatomas rugpjūčio pradžioje, o kartu su ja debiutuos dar keli svarbūs įrenginiai - sulankstomi „Galaxy Fold 2” ir „Galaxy Z Flip 5G” bei „Samsung Galaxy Tab S7” planšetė.

Ką manote apie tokį „Galaxy Note20 Ultra” dizainą? Rimtas pretendentas į gražiausiojo titulą?


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress