Netrukus sulauksime krūvos „Nokia“ telefonų: aiškėja ką gamintojas ketina pademonstruoti artimiausiu metu

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2021-01-24
Netrukus sulauksime krūvos „Nokia“ telefonų: aiškėja ką gamintojas ketina pademonstruoti artimiausiu metu
0 Pasidalinimai
1891 Peržiūros

Prekinį ženklą „Nokia“ valdanti bendrovė „HMD Global“ pastaruoju metu nepasižymi stabilumu. Praėjusiais metais daugelio lauktas naujasis „Nokia“ flagmanas taip ir nebuvo pristatytas, o galima jo išleidimo data – išlieka neaiški. Nepaisant to, kompanija ganėtinai sėkmingai darbuojasi vidutinės ir biudžetinės klasės įrenginių segmente.

Internete pasklido informacija, kad per artimiausius keletą mėnesių, yra ketinama pristatyti ne vieną naują „Nokia“ išmanųjį telefoną. Jau artimiausiu metu, dienos šviesą turėtų išvysti „Nokia 1.4“ modelis, o kiek vėliau galima tikėtis ir „Nokia 6.4 5G“ ir „Nokia 7.4 5G“ išmaniųjų. Remiantis naujausia informacija, visi šie įrenginiai bus pristatyti dar pirmojo šių metų ketvirčio metu.

Pirmasis pasirodantis įrenginys – „Nokia 1.4“. Šios serijos išmanieji telefonai dažniausiai pasižymi žemesne nei 100 eurų kaina, todėl kažko panašaus galima tikėtis ir šiemet. Manoma, jog šis modelis turės keturių branduolių procesorių, 1 GB operatyviosios (RAM) atminties bei 4000 mAh talpos bateriją. Nugarėlėje turėtumėme rasti dvigubą kamerą, o gamintojas į šį modelį turėtų įdiegti „Android 10“ operacinės sistemos versiją.

Vėliau „Nokia“ atstovai turėtų pademonstruoti „Nokia 6.4 5G“ ir „Nokia „7.4 5G“ išmaniuosius telefonus. Tikėtina, kad abu modeliai bus pristatyti tuo pačiu metu, o pirmasis jų pasižymės „Qualcomm Snapdragon 480“ procesoriumi, antrasis – „Snapdragon 690“.

Remiantis anksčiau pasklidusia informacija, „Nokia 6.4 5G“ galimai turės keturias kameras nugarėlėje, o pagrindinė jų turėtų būti aprūpinta 48 MP raiškos vaizdo jutikliu. Kitos kameros – 12 MP plataus kampo, 2 MP makro bei 2 MP gylio sensorius. Priekinėje telefono dalyje – 16 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta asmenukių kamera.

Bene laukiamiausias išmanusis telefonas iš šios trijulės – naujasis „Nokia 7.4 5G“. Gandai apie šį įrenginį sklando jau kuris laikas, tačiau panašu, kad jau netrukus į jį bus galima pažvelgti iš arčiau. Be „Snapdragon“ lusto, čia turėtumėme rasti 6,3 colių įstrižainės ekraną su Full HD+ raiška bei 90 Hz atsinaujinimo dažniu, keturias kameras nugarėlėje bei nuo 4 GB iki 8 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB arba 128 GB vidinės atminties.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga