„Nokia“ rūpinasi duomenų apsauga – perkelia duomenų centrus į Suomiją

Paskelbė:   Žilvinas Degutis | 2019-06-21
„Nokia“ rūpinasi duomenų apsauga – perkelia duomenų centrus į Suomiją
0 Pasidalinimai
192 Peržiūros

Banggood

„HMD Global” kompanija ketina perkelti „Nokia” išmaniųjų telefonų aktyvavimo ir veiklos gerinimo centro duomenis į Suomiją. Tuo siekiama ne tik paspartinti duomenų perdavimą, bet ir užtikrinti aukščiausio lygio saugumą suderinamą su visais Europoje naujai įveistais saugumo reikalavimais, tokiais kaip Europos duomenų apsaugos reguliacija bei Europos Sąjungos bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (GDPR).

Pirmieji telefonai sulauksiantys šių pokyčių yra „Nokia 4.2”, „Nokia 3.2” bei „Nokia 2.2:. Senesni modeliai prisijungs prie naujo duomenų centro kai dienos šviesą išvys „Android Q” operacinė sistema - tai įvykti turėtų 2020 metų pradžioje. Pasak „Nokia” atstovų, duomenys bus saugomi „Google Cloud” serveriuose esančiuose Haminoje, Suomijoje.

„HMD Global” produktų vadovas Juho Sarvikas teigia, jog: „gerbėjai visame pasaulyje vertina mūsų unikalų pažadą - kiekvienas „HMD” kompanijos pagamintas telefonas sulauks reguliarių saugumo atnaujinimų 3 metus, kartu su 2 metų operacinės sistemos atnaujinimais. Siekiame, jog visi „Nokia” telefonai būtų aprūpinti atnaujinimais ilgesnį laiką, o vartotojai galėtų mėgautis „Google” inovacijomis. Mūsų tikslas pateikti „Android” operacinės sistemos atnaujinimus greičiau, nei tai gali padaryti kiti gamintojai. Būtent dėl to vartotojai gali pasikliauti „Nokia” telefonais, kurie su laiku tik gerės”.

Be viso to, „HMD” taip pat kreipėsi į „CGI” konsultantus, kurie padės išanalizuoti duomenis ir pagerinti naudotojų patirtį jau esamuose ir dar tik pasirodysiančiuose „Nokia” išmaniuosiuose. Įdomu, jog Haminoje esantys „Google” duomenų centrai yra aušinami jūros vandens srove - tai vienas iš pažangiausių ir labiausiai tvarių duomenų centrų pasaulyje.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo