Nuostabios naujienos „OnePlus“ telefonų savininkams: jau galite išbandyti „Android 11“

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-12
Nuostabios naujienos „OnePlus“ telefonų savininkams: jau galite išbandyti „Android 11“
0 Pasidalinimai
542 Peržiūros

„Google“ dar visai neseniai išleido pilną „Android 11“ operacinės sistemos versiją, o ja nuo pat išleidimo gali mėgautis dauguma „Pixel“ serijos išmaniųjų telefonų turėtojų. Nors daugelis kitų kompanijų jau testuoja šią platformos versiją savo produktuose, tačiau iki šiol dar nei vienas kitas gamintojas nepasiūlė pilnos versijos. Išskyrus vieną.

Kinijos kompanija „OnePlus“ tapo pirmuoju gamintoju, išskyrus „Google“, kuris savo produktams jau gali pasiūlyti pilną „Android 11“ operacinės sistemos versiją. Pirmieji šią versiją galės išbandyti „OnePlus 8“ ir „OnePlus 8 Pro“ išmaniųjų telefonų savininkai. Naujoji „Android“ versija atkeliaus kartu su „OxygenOS 11“ vartotojo sąsaja.

Pranešama, kad pasikeitimai palies ne tik vizualiai, tačiau patobulinimų sulauks ir kai kurios galimybės telefonuose. „OnePlus“ atnaujino „Game Space“ aplikaciją, kuri dabar turės išplėstinių pranešimų nustatymus, o taip pat ir daugiau naudingų įrankių. Patobulinimai pasieks ir „Always On Display“ funkciją, o taip pat ir „Zen Mode“ režimą, kuris naudingas tiems, kurie nori atitrūkti nuo savo telefono.

Primename, jog „OnePlus 8 Pro” aprūpintas 6,78 colio įstrižainės, QHD+ raiškos AMOLED ekranu. Kol kas viskas standartiška, tiesa? Vis dėlto vis patobulinimai slypi po gaubtu - 8 bitų spalvų palaikymas pakeistas 10 bitų, kas lėmė, jog šis išmanusis atkuria ne standartinius 16 milijonų atspalvių, bet visą milijardą. „OnePlus 8 Pro” aprūpintas geriausia geležimi rinkoje. Čia rasime ir „Snapdragon 865” procesorių ir naujausios LPDDR5 standarto operatyviąją atmintinę bei greitą UFS 3.0 vidinę talpyklą. Kompanija labai didžiuojasi visaverčiu 5G palaikymu (sub-6Ghz ir milimetrinių bangų standartai), kurį suteikia „Qualcomm X55” modemas, montuojamas naujajame „Snapdragon” procesoriuje, bei Wi-Fi 6, kuris turėtų padėti pasiekti net iki 9,6Gbps siekiantį atsisiuntimo greitį.

Kur kas mažiau netikėti buvo kamerų patobulinimai - „OnePlus 8 Pro” nugarėlėje nuo šiol montuojami 4 objektyvai. Pagrindinis, specialiai kompanijos užsakymu pagamintas „Sony IMX689” 48MP sensorius žada kur kas geresnį dinaminį diapazoną nei konkurentai, o jam talkins taip pat 48MP itin plataus 120 laispnių kampo kamera, galinti veikti ir kaip makro objektyvas.

Taip pat galinėje dalyje rasime 8MP 3x didinantį teleobjektyvą bei naują sensorių, vadinamą „Spalvų filtro” kamerą. Ji turėtų padėti apdoroti įvairius spalvų efektus.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus 8

Aliexpress

Gearbest
643€

Geriausios kainos

OnePlus 8 Pro

Aliexpress