Nutekėjo „Huawei Mate 30 Pro” išvaizda - telefonas pamatytas viešumoje

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-08-08
0 Pasidalinimai
9 Peržiūros

„Huawei Mate 30” serijos telefonus kompanija planuoja pristatyti šį rudenį, bet dėl didelio susidomėjimo prietaisu kasdien sužinoma vis daugiau detalių. Šįkart nutekėjo nuotrauka, kurioje metro stovinti moteris rankose laiko „Huawei Mate 30 Pro”. Kadangi telefonas apsaugotas dėkliuku, negalime matyti viso įrenginio dizaino, bet štai ekranas matomas kuo puikiausiai.

Naujoji nuotrauka leidžia teigti, kad „Mate 30 Pro” turi ekraną su lenktais kraštais, o viršuje pastebima itin plati ekrano išpjova. Joje, kaip manoma, įtaisyti sudėtingi jutikliai, skirti atrakinimui veidu. Platesnės išpjovos nei pirmtake atsiradimą patvirtino jau anksčiau nutekėjusios šiam telefonui skirtos ekrano apsauginė plėvelės.

Kadangi tikimasi, jog ir pigesnis „Huawei Mate 30” pasižymės lenktu ekranu bei plačia ekrano išpjova, sunku pasakyti, kuris modelis matomas nutekintoje nuotraukoje. Pernai, 3D atrakinimo veidu technologiją turėjo tik brangesnysis „Huawei Mate 20 Pro”, o šiemet ją tikimasi išvysti tiek „Mate 30”, tiek „Mate 30 Pro” telefonuose.

Jau anksčiau pasklidę gandai atskleidė, kad prietaisas turės didžiulį 6,71 colio įstrižainės QHD+ rezoliucijos ekraną bei jame įmontuotą pirštų antspaudų jutiklį. Didžiulį greitį garantuoti turėtų antros kartos 7nm technologijos „Kirin 985” procesorius, o jam padės net 12GB operatyvioios atminties.

„Huawei Mate 30 Pro” korpuse greičiausiai bus sutalpinta 4200mAh baterija, palaikanti pasakiškai greitą 55W įkrovimą. Naujausios paskalos užsimena ir apie kamerų sensorių specifikacijas. Pirmasis bus 1/1.5” RYYB jutiklis su f/1,6 – f/1,4 ribose keičiama diafragma. Jis taip pat turėsi funkciją, vadinama „Cine Lens”, kuri gali būti įjungiama filmavimo metu. Kita 40MP kamera bus itin plataus 10 laipsnių kampo ir f/1,7 diafragmos ir taip pat turėsi minėtą „Cine Lens” funkciją. Trečioji kamera turėtų būti 8MP 5 kartų optiniam priartinimui skirtas jutiklis, tad greičiausiai vartotojai galės naudotis „Huawei P30 Pro” debiutavusia 50x kombinuoto priartinimo galimybe. Informacijos apie ketvirtą kamerą kol kas nėra .

Gandai praneša, kad „Mate 30” serija debiutuoti turėtų spalio mėnesį, o ant lentynų atsidurs lapkritį. Tiesa, tokio grafiko laikysis tik 4G ryšį palaikantys modeliai – variantai su 5G pasirodys gruodį.


Parašyti komentarą