Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

Nutekėjo informacija apie „HTC U11 EYEs“ išmanųjį telefoną

26peržiūros(-ų)

Išmaniųjų telefonų gamintojas „HTC“ sausio 15 pristatys naują savo įrenginį „HTC U11 EYEs“. Tačiau panašu, jog kompanijai nepavyko išvengti informacijos nutekėjimui ir internete pasirodė ne tik telefono nuotraukos, tačiau ir galimos specifikacijos.

Nuotraukose, kurios pasirodė šiandien, galima matyti, jog „HTC U11 EYEs“ bus pristatytas trijų skirtingų spalvinių variantų – juodas, sidabrinis ir raudonas. Verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog šis išmanusis labai panašus į savo pirmtaką „HTC U11“, tačiau turi gerokai siauresnius ekrano rėmelius, o pats ekranas dengia didžiąją dalį priekinės įrenginio dalies. Naujasis „HTC“ išmanusis nugarėlėje turės įmontuotą kamerą, o kiek žemiau jos – pirštų antspaudų jutiklį. Panašu, jog pati nugarėlė turėtų būti pagaminta iš stiklo.

Geriausi kainų pasiūlymai

Aliexpress.com
€262,67
Ebay.com
€350,19
Bigbox.lt
€489,00

Skelbiama, jog „HTC U11 EYEs“ turėtų pasižymėti 6,0 colių įstrižainės „Super LCD3“ ekranu su 1080×2160 taškų raiška. Įrenginio veikimą palaikys „Qualcomm Snapdragon 652“ procesorius, o jo sklandų veikimą užtikrins 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės (ROM) atminties. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys turės C tipo USB lizdą bei tikimasi, jog turės IP67 saugumo sertifikatą. „HTC U11 EYEs“ energiją tieks 3930 mAh talpos baterija su greito įkrovimo funkcija.

Kaip jau minėjome, oficialus šio išmaniojo telefonas įvyks pirmadienį, sausio 15 dieną, o ar visa pasirodžiusi informacija yra teisinga – sužinosime tik pristatymo metu.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.