Nutekėjo oficialios „Huawei P40” ir „P40 Pro” nuotraukos: priekinė dalis – mažių mažiausiai įspūdinga

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-03-21
0 Pasidalinimai
19 Peržiūros

„Huawei” jau pasiruošusi pasauliui pristatyti savo naujuosius flagmanus kovo 26 dieną. Tačiau išmaniųjų telefonų rinkoje galioja dėsnis - kuo arčiau pristatymas, tuo daugiau slaptų duomenų apie naująjį produktą pasiekia žiniasklaidą. Vakar solidžią reputaciją turintis informacijos nutekintojas Evan Blass (@evleaks) pasidalino spaudai skirtais „Huawei P40” ir „P40 Pro” paveikslais, kuriuose kuo puikiausiai matoma priekinė ir galinė telefonų dalys.

Nuotraukose užfiksuoti juodos ir sidabrinės versijos variantai. Pagrindinis skirtumas tarp „P40” ir „P40 Pro” - brangesnis modelis aprūpintas tiesiog žadą atimančiu lenktu ekranu. Užlenkti ne tik matricos šonai, bet ir viršutinė bei apatinė dalys. „Huawei P40 Pro” taip pat turės papildomą kameros sensorių nugarėlėje.

Tuo metu įprastas „P40” stebina kur kas mažiau. Ekranas plokščias, rėmeliai siauri, tačiau tokio didelio įspūžio, kaip „Pro” versija, nedaro.

Šiek tiek anksčiau taip pat skelbėme apie nutekėjusias prabangiausio „Huawei P40” serijos modelio - „Huawei P40 Pro Premium Edition” specifikacijas.

Pateiktame paveiksle galime matyti, kad išmanusis turės dvi priekines kameras, įtaisytas pupelės formos išpjovoje, o visi korpuso kampai bus lenkti, kaip ir „P40 Pro”. Ekrano fronte – 6,7 colio istrižainės, 3160 x 1440 rezoliucijos matrica, kurios atsinaujinimo dažnis siekia 120Hz.

Specifikacijos po paveikslėliu atskleidžia, kad „Huawei P40 Pro Premium Edition” veiks naujasis „Kirin 990 5G” procesorius, 12GB operatyviosios bei 512GB vidinės atminties. Kamerų komplektą nugarėlėje sudarys net 5 objektyvai – 52MP + 40MP + 8MP + 3D ToF sensorius + periskopinė kamera. Baterija šiame modelyje taip pat bus neprasta ir prilygs „Galaxy S20 Ultra” – jos talpa sieks 5500mAh. Beje, ji galės būti greitai įkraunama 50W laidiniu įkrovikliu ir 27W belaidžiu būdu.

Kitos specifikacijos, kurių galime tikėtis: pirštų antspaudų skeneris ekrane, IP68 atsparumas vandeniui, GPS ir NFC.

„Huawei P40 Pro Premium Edition” kartu su savo pigesniais broliais debiutuos kovo 26 dieną. Jei jau dabar norite žinoti, kiek kainuos kiekvienas „P40” modelis Europos ir, greičiausiai, Lietuvos rinkoje, siūlome spausti šią nuorodą.


Parašyti komentarą