Nutekėjo „POCO X3 NFC” kaina ir specifikacijos: laukia tikras aukso grynuolis

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-03
Nutekėjo „POCO X3 NFC” kaina ir specifikacijos: laukia tikras aukso grynuolis
0 Pasidalinimai
1508 Peržiūros

Žinios, jog „Xiaomi” dukterinė kompanija „POCO” netrukus ruošiasi išleisti dar vieną išmanųjį, sklando jau kurį laiką. Tiesą sakant, neseniai tai patvirtino ir pati kompanija, pranešusi apie rugsėjo 7 dieną planuojamą  „POCO X3 NFC” pristatymo renginį. Tačiau šiandien mus pasiekė net keletas informacijos šaltinių, kurie atskleidė pratiškai viską apie šį dar kol kas nepristatytą telefoną.

Vokietijos ir Austrijos produktų sertifikavimo įmonė „TÜV” savo puslapyje viešai paskelbė „POCO X3 NFC” sertifiktą, iš kurio sužinojome, jog egzistuos dvi skirtingos modelio versijos, žymimos M2007J20CG ir M2007J20CT numeriais. Taip pat paskelbta, jog įrenginys palaikys 33W greitąjį laidinį įkrovimą.

Antrasis šaltinis - filipinų elektroninės parduotuvės Shopee.com  katalogas. Jis taip pat patvirtina, jog telefonas turės dvi skirtingas modifikacijas - „Standard Version” ir „Premium Version”. Remiantis juo, vietinėje rinkoje pirmoji kainuos 192 eurus, o antroji - 227 eurus. Vis dėlto prekybininkas savo klaidą greitai pastebėjo ir katalogo įrašus pašalino. Deja, nepateikta informacijos, kuo skirsis standartinis ir prabangusis modeliai.

Ankstesnės nuogirdos jau spėjo patvirtinti ir „POCO X3 NFC” specifikacijas. Remiantis jomis, tai bus pirmasis telefonas su naujuoju „Snapdragon 732G” procesoriumi. Įrenginyje bus montuojama iki 8GB operatyviosios ir iki 256GB vidinės atminties (tiek greičiausiai turės brangesnis variantas). Telefono ištverme rūpinsis net 5160mAh talpos baterija, kuri kartu su efektyviu vidutinės klasės procesoriumi turėtų demonstruoti puikius maratoninius rezultatus.

„POCO X3 NFC” priekinėje dalyje atsidurs 6,67 colio įstrižainės FullHD+ AMOLED ekranas, palaikantis šių metų mados klyksmą - 120Hz atsinaujinimo dažnį. Prietaiso nugarėlėje bus montuojamos keturius kameros, kurių pagrindinė pasižymės 64MP raiška. Pirkėjams bus siūloma rinktis iš juodos ir mėlynos korpuso spalvų variantų.

Turint galvoje telefono specifikacijas ir kainą, galime daryti išvadą, kad tai tikrai bus sėkmingas ir daug dėmesio sulauksiantis modelis.

 


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Poco X3 NFC

Aliexpress

Gearbest
197€