Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

Nutekėjo „Samsung Galaxy Note 9“ priekinės panelės nuotrauka

86peržiūros(-ų)

Viena didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų „Samsung“ pastaraisiais metais nesistengia atlikti itin ryškių pokyčių savo įrenginių dizaine. Tai buvo galima pastebėti „Galaxy S9“ modelyje, o dabar viskas labai panašiai atrodo ir pasirodžiusiose „Galaxy Note 9“ vizualizacijose.

Pastaruosius keletą metų „Samsung“ tik tobulina savo aukščiausios klasės įrenginių dizainą, tačiau neatlieka jokių žymesnių pokyčių. Pasirodžiusiose „Samsung Galaxy Note 9“ nuotraukose galima matyti, jog jis itin panašus į savo pirmtaką. Esminiai skirtumai – siauresnis rėmelis apačioje bei labiau užlenkti ekrano kraštai. Tiesa, nors priekinė dalis atrodo itin mažai pakitusi – didesnių pokyčių tikimasi išvysti telefono nugarėlėje.

Geriausi kainų pasiūlymai

Ebay.com
€963,09
Topocentras.lt
€1.009,00
Avitela.lt
€1.009,99
Bigbox.lt
€1.199,00

Tikimasi, jog „Galaxy Note 9“ modelis veiks su „Qualcomm Snapdragon 845“ arba „Samsung Exynos 9810“ procesoriais, o tai tikriausiai priklausys nuo regiono. Pranešama, kad „Samsung Galaxy Note 9“ turės bent 6 GB operatyviosios (RAM) ir ne mažiau kaip 64 GB vidinės atminties. Niekas nenustebs ir dėl to, jog įrenginys veiks su naujausia „Android 8.1“ operacinės sistemos versija.

Tikėtina, jog baterijos talpa sieks 3850 mAh. Tai būtų gerokai talpesnis sprendimas nei praėjusiais metais. Tiesa, naujausi gandai rodo ir tai, kad telefone gali būti panaudota net ir 4000 mAh talpos baterija.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.