Nutekėjo „Samsung Galaxy Note20+” dizainas: labai panašus į pirmtaką

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-25
Nutekėjo „Samsung Galaxy Note20+” dizainas: labai panašus į pirmtaką
0 Pasidalinimai
822 Peržiūros

Banggood

Kadangi „Galaxy S20” serija jau kelis mėnesius guli prekybininkų lentynose, „Samsung” visą dėmesį sutelkė į rugpjūtį debiutuoti turinčią „Galaxy Note20” seriją. Kadangi jos pristatymas artėja, gandų malūnas sukasi vis stipriau ir internete vis dažniau pasirodo tam tikrų nuogirdų. Šįkart gerą naujos informacijos porciją apie „Galaxy Note20+” pateikė gerą reputaciją turintys @Onleaks ir Pigtou, paviešinę šio telefono maketus.

Įrenginio korpuso išmatavimai turėtų siekti 165 x 77.2 x 7.6mm, kas reiškia, jog jis bus šiek tiek platesnis, ilgesnis ir plonesnis nei praėjusių metų „Galaxy Note10” ir jo įpėdinis „Note20”. Visgi naujasis Pliusas išliks labai panašus į jo pirmtaką - „Galaxy Note10+”.

Tai bus pastebima ir dizaine - kitaip nei „Galaxy S20” serija, lyginant su „Galaxy S10”, stipriai pasikeitusi, „Note20+” nueis jau pramintu keliu ir tiesiog atnaujins „Note10+” dizainą keliomis naujomis detalėmis. Telefone bus montuojamas „Galaxy S20” primenantis stačiakampis 4 kamerų modulis, kuriame pirmu smuiku gros atnaujintas „Galaxy S20 Ultra” sutinkamas 108MP pagrindinis sensorius, kuris nebepatirs fokusavimo problemų.

Įdomu tai, kad nuotraukose kameros sistema primena ne „Ultra”, o „S20+”. Priekinėje dalyje išvysime švelniai lenktą 6,87 colio įstrižainės QHD+ raiškos 120Hz AMOLED ekraną.

„Samsung Galaxy Note20” dienos šviesą išvys rugpjūtį, tiesioginės transliacijos metu, kadangi daugelyje pasaulio regionų vis dar baiminamasi COVID-19. Taip pat sklando ganai, kad kartu su „Note20” modeliais bus pristatytas ir naujas „Samsung” sulenkiamas telefonas „Galaxy Fold2”.

Šaltinis: Neowin.net

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga