Nutekinta informacija apie „Mediatek Helio P40“ ir „Helio P70“ procesorius

Paskelbė:   Admin | 2018-01-07
Nutekinta informacija apie „Mediatek Helio P40“ ir „Helio P70“ procesorius
0 Pasidalinimai
311 Peržiūros
2017 metais „Mediatek” pasauliui pristatė tik vieną aukščiausios klasės procesorių – „Helio X30“, kuris buvo dvejų įrenginių – „Meizu Pro 7 Plus“ ir „Meitu V6“ - varikliukas. Šiais metais kompanija žada į rinką paleisti du procesorius, skirtus aukštos klasės įrenginiams – „Helio P40“ ir „Helio P70“. Tikėtina, kad jie bus integruoti į daugiau mobiliųjų įrenginių. Abu naujieji procesoriai pasižymės 12 nanometrų technologiniu procesu. Tiek „Helio P40“, tiek ir „Helio P70“ bus gaminami Taivano kompanijos „TSMC“ ir turėtų pasirodyti jau antrajame šių metų ketvirtyje. Žemiau galite plačiau pasidomėti kiekvienu iš šių įrenginių:

„Mediatek Helio P40“

Apie „Helio P40“ buvo galima išgirsti jau prieš kelis mėnesius. Visgi, pastarasis informacijos nutekėjimas atskleidė kiek daugiau detalių apie šį procesorių. „Helio P40“  bus aštuonių branduolių procesorius, iš kurių keturi - A73 branduoliai, dirbantys 2.0 GHz dažniu, o likusieji - A53, dirbantys tokiu pat dažniu. „Mediatek Helio P40“ numatomas grafikos lustas – „Mali G72 MP3“, dirbsiantis 700 MHz dažniu ir savyje turėsiantis tris papildomus vaizdo signalo procesorius, galinčius išlaikyti iki 32 MPx. „Helio P40“ procesorius leis naudotis iki 8 GB LPDDR4x (1866 MHz) RAM, o taip pat eMMC 5.1 bei UFS 2.1 operatyviosios atminties. Be viso to, lustas turės galimybę palaikyti „Tensor Flow“ bei „Cat 7“ standarto LTE dažnį.

„Mediatek Helio P70“

„Helio P70“ taip pat bus aštuonių branduolių procesorius su integruotais A73 bei A53 branduoliais. Skirtumas tas, jog pastarieji dirbs 2.5 GHz dažniu. „Helio P70“ taip pat turės galingesnį „Mali G72 MP4“ grafikos lustą, kurio darbinis dažnis siekia 800 MHz, tačiau nepasižymės geresnėmis dirbtinio intelekto (AI) savybėmis nei „Helio P40“. Taip pat šis procesorius leis palaikyti iki 8 GB LPDDR4x RAM atminties bei turės „Cat 12“ LTE standarto dažnį. Jau žinoma, jog šie lustai bus naudojami „Xiaomi” „full-screen“ telefonų, o taip pat dalies „Gionee“, „Oppo“ bei „Vivo“ gamyboje. Panašu ir tai, jog „Meizu“ gali taip ir nepanaudoti šių naujųjų lustų, kadangi planuoja pereiti prie „Qualcomm“ produkcijos naudojimo. Vis dėlto yra neatmetama galimybė, jog išvysime ir „Meizu“ įrenginių su naujaisiais „Mediatek“ procesoriais. "

Parašyti komentarą