Nutekintos oficialios „Samsung Galaxy Note10“ nuotraukos

Paskelbė:   Žilvinas Degutis | 2019-07-11
0 Pasidalinimai
7 Peržiūros

Oficialus „Samsung Galaxy Note10“ pristatymas įvykis mažiau nei po mėnesio, rugpjūčio 7d., vis dėlto, vis daugiau ir daugiau konkrečios informacijos bus atskleista iki šio įrenginio išleidimo datos. Jau anksčiau matėme pagal CAD brėžinius sukurtus 3D atvaizdus, ​​tačiau tai buvo tik labai tikslūs spėjimai. Šį kartą Roland Quandt iš „Winfuture“ ir Ishan Agarwal iš „Mysmartprice“ nutekino oficialaus dizaino nuotraukas, o šių vyrukų reputacija kalba pati už save.

Nuotraukose matome „Samsung Galaxy Note10“ du spalvų variantus - juoda ir sidabro persiliejanti. Pastaroji panaši į naudojamą „Huawei P30 Pro“ pašvaistės spalvų variantą, kontrastingas mėlynas rašiklis jau matytas praeitų metų „Samsung Galaxy Note9“.

Nenuostabu, jog „Samsung Galaxy Note10“ turės „Infinity-O“ ekraną, kuriame asmenukių kameros išpjovos pozicija perstumta į ekrano viršutinės briaunos vidurį, o ekrano apačia paploninta dar keliais milimetrais, palyginus su pirmtaku. Trumpai tariant, įrenginio priekis atrodo ypatingai dailiai.

Galinėje dalyje yra trys kameros, sujungtos į vieną kameros modulį, kuris yra nežymiai išsikišęs iš įrenginio korpuso, o jo dešinėje įtaisyta vieno diodo LED blykstė. Pirštų antspaudų skaitytuvo gale nėra, nes, kaip galima tikėtis, „Note10“ turės ultragarsinį ekrano pirštų antspaudų skaitytuvą, kokį turi naujasis „Samsung Galaxy S10“ flagmanas. 

Ne ką mažiau įdomūs ir šoniniai rakursai, kuriuose pastebima metalinis rėmas aplink mygtukus staiga suplonėja ir tampa vos įžiūrimas. Panašu, jog „Samsung“ vis labiau artėja prie visiškai berėmio telefono dizaino.

Tačiau pakalbėkime ir apie tai, ko nesimato. Nematyti „Bixby“ asistento mygtuko. Ar tai reiškia, kad „Samsung“ įsiklausė į vartotojų pastabas ir padarys asistento iškvietimą tik balso pagalba? Jei Pietų Korėjos milžinė tikrai išgirdo savo vartotojus, gal ji taip pat paliks ir 3.5 mm audio jungtį, kurios nėra galimybės pamatyti šiose nuotraukose? Kitas dalykas, kurio mes nematome yra tai, kad pasak gandų „Samsung“ turės antrą, didesnę „Galaxy Note10“ versiją. Quandt sako, kad šiose nuotraukose matome mažąją įrenginio versiją, kuri, kaip manoma, turės 6,3 colio ekraną. Jei gandai teisingi, galime tikėtis 6,75 colio „Galaxy Note10+“ ir galbūt 5G versijos, jei „Samsung“ nuspręs, kad įdiegti 5G technologiją į standartinį variantą jiems yra per sunku.


Parašyti komentarą