Antradienis, gruodžio 11, 2018
Naujienos

Oficialiai pristatytas naujasis „OnePlus 6“ flagmanas

OnePlus 6 kaina
Oficialiai pristatytas naujasis „OnePlus 6“ telefonas
4.69Kperžiūros(-ų)

Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „OnePlus“ jau oficialiai pardavinėja savo produkciją ir Lietuvoje. Nors kompanija savo asortimente neturi daugybės telefonų, tačiau ji jau dabar yra gerai žinoma dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. Kiekvienais metais šios kompanijos vadovai pristatydavo po du naujus įrenginius, tačiau šiemet kompanijos vadovai pristato tik vieną įrenginį.

Londone įvykusiame pristatyme oficialiai pristatytas naujasis „flagmanų žudikas“ iš Kinijos „OnePlus 6“. Naujasis išmanusis tapo pirmuoju kompanijos įrenginiu, kurio korpusas padengtas stiklu. Priekinėje dalyje rasime 6,28 colių įstrižainės AMOLED ekraną su itin siaurais ekrano rėmeliais bei išpjova viršuje. Verta paminėti ir tai, jog šis modelis pasižymi ir didžiausiu ekranu per visą „OnePlus“ gyvavimo istoriją.

Geriausi kainų pasiūlymai

Aliexpress.com
€453,61
Bigbox.lt
€599,99
Ebay.com
€686,83
Gearbest.com
€694,74
Banggood.com
€708,16

Naujajame „OnePlus 6“ telefone veikia aštuonių branduolių „Snapdragon 845“ procesorius (iki 2,8 GHz). Žvelgiant į galimas atminčių opcijas – vertėtų dėmesį atkreipti ir į šio telefono kainą. Modelis su 6 GB operatyvine atmintimi (RAM) ir 64 GB vidine atmintine kainuos 519 Eur, versija su 8 GB RAM ir 128 GB atmintine – 569 Eur, o talpiausias 8 GB RAM ir 256 GB „OnePlus 6“ bus parduodamas už 619 Eur.

Kaip ir daugelis gamintojų, „OnePlus“ daug dėmesio skyrė savo flagmano kamerai. Naujasis „OnePlus 6” turi vaizdo įrašams ir nuotraukoms skirtą dvigubą galinę kamerą su 16 ir 20 megapikselių jutikliais. Tai užtikrina vaizdo ir nuotraukų ryškumą net ir prieblandoje. Telefonas taip pat gali filmuoti 4K raiška, o HD raiška fiksuojama net 480 kadrų per sekundę – tai leidžia kurti itin sulėtintus vaizdo įrašus. Gamintojas nepamiršo ir asmenukių gerbėjų – priekinė naujojo telefono vaizdo kamera naudoja dirbtinį intelektą, kuris geba suteikti gylio efektą ir sukurti įvairių formų išlietą foną.„OnePlus 6“ yra ir daugiau naudingų funkcijų, pavyzdžiui, greitasis baterijos įkroviklis per pusvalandį leidžia įkrauti telefoną tiek, kad užteks visai dienai, o jo ekraną galima atrakinti tiek piršto atspaudu, tiek veidu, kuris atpažįstamas remiantis daugiau nei šimtu žymių.

„OnePlus 6“ galima rinktis trijų spalvų: „Mirror Black“ (veidrodinė juoda), „Midnight Black“ (vidurnakčio juoda) ir riboto leidimo „Silk White“ (šilko balta), kuriai blizgesį suteikia perlų dulkės. „OnePlus 6“ galima rinktis trijų spalvų: „Mirror Black“ (veidrodinė juoda), „Midnight Black“ (vidurnakčio juoda) ir riboto leidimo „Silk White“ (šilko balta), kuriai blizgesį suteikia perlų dulkės. Verta paminėti ir tai, jog išmaniojo telefono veikimą palaiko 3300 mAh talpos baterija, o pačiam telefone įdiegta „OxygenOS 5.1“ sistema, kuri sukurta pagal „Android 8.1“ operacinę sistemą.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.