Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

„OnePlus 6“ turėtų pasirodyti birželį su „Snapdragon 845“ procesoriumi

32peržiūros(-ų)

Prasidėjus naujiems metams visuomet pasipila įvairiausių gandų apie planuojamus išleisti naujus įrenginius, tačiau „OnePlus“ kompanijos vadovas Pete Lau nusprendė visus taškus sudėlioti pats. Duodamas interviu naujienų portalui CNET „OnePlus“ vadovas atskleidė, kad naujasis „OnePlus 6“ išmanusis telefonas turėtų pasirodyti birželio mėnesį.

Nors Peteu Lau ir neatskleidė tikslios įrenginio pristatymo datos, tačiau patikino, jog išmanusis telefonas turėtų būti pristatytas antrajame metų ketvirtyje, kiek vėliau nei buvo pristatytas „OnePlus 5“ įrenginys. Taip pat vienas iš kompanijos vadovų patvirtino, jog naujajame „OnePlus 6“ planuoja naudoti „Qualcomm Snapdragon 845“ procesorių, nes kito pasirinkimo tiesiog nėra.

Geriausi kainų pasiūlymai

Ebay.com
€145,78
Geekbuying.com
€315,20
Banggood.com
€350,22
Gearbest.com
€460,79

Ir nors „OnePlus“ pastaruosius porą metų išleisdavo po du telefonus per metus, tačiau šiemet to gali ir neįvykti. Praėjusiais metais gamintojas išleido „OnePlus 5“, o kiek vėliau ir atnaujintą modelį „OnePlus 5T“. Analogiškai buvo pasielgta ir prieš du metus. Tačiau Peteu Lau suteikė gerų žinių senesnių kompanijos įrenginių turėtojams ir tiems, kurie gyvena JAV.

Kalbėdamas su CNET, Peteu Lau patvirtino, jog netrukus pasirodys programinės įrangos atnaujinimo „Beta“ versija „OnePlus 3“ ir „3T“ modeliams su veido atrakinimo funkcija, kuri yra naudojama „OnePlus 5T“ išmaniajame telefone. Paskutinė naujiena iš „OnePlus“ vadovo lūpų yra ta, jog kompanija svarsto galimybes įžengti ir į Jungtinių Valstijų rinką.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.