Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

„OnePlus 6“ veikiausiai neturės ausinių lizdo

108peržiūros(-ų)

Ausinių lizdas išmaniajame telefone tampa vis didesnė retenybė. Prie tokio pokyčio įrenginiuose daugiausiai prisidėjo „Apple“, kuri prieš kelis metus nusprendė pašalinti ausinių lizdą iš savo išmaniųjų telefonų. Dabar tokiu žingsniu žengiau vis daugiau ir daugiau gamintojų, o panašu, kad tarp jų gali atsidurti ir Kinijos startuolis „OnePlus“.

Geriausi kainų pasiūlymai

Aliexpress.com
€451,62
Bigbox.lt
€599,99
Ebay.com
€683,82
Gearbest.com
€691,70
Banggood.com
€705,06

Nutekėjusi informacija rodo, jog gamintojas ruošiasi pristatyti ir belaidžius ausinukus, kurie turėtų būti žinoma kaip „OnePlus Bullets“. Pažymima, jog šie ausinukai palaikys „Bluetooth 4.1“ ryšį ir net neabejojama, kad šis produktas bus pristatytas kartu su naujuoju „OnePlus 6“. Tai greičiausiai reiškia ir tai, kad naujasis kompanijos flagmanas nebeturės ausinių lizdo.

Primename, jog „OnePlus 6“ turėtų pasižymėti 6,28 colių įstrižainės ekranu bei veikti su „Qualcomm Snapdragon 845“ procesoriumi. Jeigu pasklidusi informacija yra teisinga, tuomet naujasis įrenginys turės versiją su 8 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties. Pranešama, jog toks modelis turėtų kainuoti maždaug 655 eurus (800 JAV dolerių).

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.