„OnePlus” atėjo sunkūs laikai: nebeišvysime ypatingos versijos telefonų?

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-21
0 Pasidalinimai
577 Peržiūros

2018 metais „OnePlus” anonsavo „OnePlus 6T McLaren Edition” telefoną, kuris vainikavo Kinijos išmaniųjų telefonų startuolio ir britų superautomobilių gamintojo partnerystės pradžią. Žinoma, tai nėra jokia naujiena, nes kitos kinų išmaniųjų kompanijos jau kurį laiką buvo paskelbusius apie panašius bendradarbiavimus. Vienas tokių pavyzdžių - „Huawei” ir „Porsche”.

Po metų sekė kitas, dar įspūdingesnis telefonas - „OnePlus 7T Pro McLaren Edition” su dar geresnėmis specifikacijomis ir įspūdingesniu dizainu. Deja, panašu, jog tai ir bus paskutinis šios partnerystės vaisius.

Internautai aptiko, jog „OnePlus” daugiau nebenurodoma kaip „McLaren” partneris 2020 metų F1 sezone. Apie tai paskelbė vienas „Reddit” tinklo vartotojų, o „XDA Developers” išsiaiškino, jog permainos įvyko visai neseniai - kovo 29 dieną.

Kita vertus, jei laukėte „OnePlus 8T Pro McLaren Edition”, nebūtinai reiškia, kad teks nusivilti. Spekuliuojama, kad britų superautomobilių gamintoją pakeis kita automobilių markė, todėl greičiausiai ir toliau sulauksime vienokių ar kitokių specialių modelių.

Manoma, kad partnerystės nutraukimas buvo inicijuotas pačios „OnePlus”, kuri pastaruoju iš esmės reformuoja savo politiką Europoje, kur bendrovės pardavimai buksuoja. Jau atleista nemažai darbuotojų, o kompanijos būstinė greičiausiai netrukus bus perkelta iš Londono į Helsinkį. Veikiausiai tai susiję su tuo, kad Šiaurės Europoje „OnePlus” sekasi geriau nei kitur šiame žemyne.

Taigi, nemaža tikimybė, jog ir automobilių gamintojas bus kilęs iš Skandinavijos. „OnePlus” galimai pradės bendradarbiauti su itin išskirtinius modelius gaminančia švedų „Koenigsegg”. 

Ką manote apie šią situaciją? Ar pirktumėte „Koenigsegg” logotipu paženklintą „OnePlus” telefoną?

Šaltinis: Gizmochina

Parašyti komentarą