„OnePlus“ atnaujina savo telefonus: kinai galės mėgautis naujovėmis, tačiau ar to sulauks europiečiai?

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-11
„OnePlus“ atnaujina savo telefonus: kinai galės mėgautis naujovėmis, tačiau ar to sulauks europiečiai?
0 Pasidalinimai
733 Peržiūros

Jeigu kada teko naudotis „OnePlus“ išmaniuoju telefonu, tai tikriausiai žinote, jog šio Kinijos gamintojo įrenginiuose naudojama „Android“ operacinė sistema su „OxygenOS“ vartotojo sąsaja, o Kinijoje siūloma „HydrogenOS“. Vakar, pirmadienį (08.10), kompanijos atstovai oficialiai pristatė naująją „HydrogenOS 11“ versiją, kuri pasižymės labiau išskirtiniu dizainu bei keletu naujų galimybių.

Kompanijos atstovų teigimu, naujoji „HydrogenOS“ versija išsiskirs įtraukiančiu dizainu, o jame naudojami itin paprasti elementai, kurie užtikrina tai, jog daugeliui bus nesunku suprasti viską iš pirmo žvilgsnio. „OnePlus“ išplatintos nuotraukos leidžia susidaryti įspūdį, jog dizainas išties yra labai paprastas, tačiau tuo pačiu metu ir itin tvarkingas, o visi elementai puikiai dera vienas prie kito.

Žvelgiant į naujas „HydrogenOS 11“ funkcijas, tai būtina paminėti „Always On Display“ galimybę, patobulintas galerijas ar balso atmintines. Pats gamintojas labiausiai išskiria AOD galimybę, kuri atvaizduos ne tik laiką, orų prognozes ar naujausius pranešimus, tačiau pasiūlys ir specialių funkcijų.

Kalbant apie patobulintas galerijas, tai dabar jose galima bus atlikti nuotraukų koregavimo darbus, o taip pat atsirado ir savaitės apžvalgų galimybė. Ši funkcija veiks pasitelkiant dirbtinį intelektą, kuris sukurs trumpus vaizdo įrašus su įsimintiniausiomis Jūsų savaitės akimirkomis. Naujoji balso atmintinių funkcija Jums leis realiuoju laiku išsisaugoti tam tikrus užrašus, kuriuos galėsite įvesti tiesiog balsu.

„OnePlus“ taip pat patobulino ir tamsųjį dizainą (ang. dark mode), kuris dabar naudos žmogaus akiai itin priimtiną juodos spalvos atspalvį. Kompanijos vadovai siekė pagerinti vartotojų skaitymo patirtį ir būtent tam buvo skiriamas pagrindinis dėmesys. Verta paminėti ir tai, jog su „HydrogenOS 11“ veikiantys telefonai turės ir visiškai naują galimybę – tai ORM atminties valdymas.

Naujoji funkcija žymiai pagerina atminties panaudojimo efektyvumą bei leidžia vienu metu paleisti daugiau programėlių. Kompanijos atstovų teigimu, naudojantis „OnePlus 8 Pro“ fone veikiančių programėlių kiekis prieš atnaujinimą siekdavo vidutiniškai 12,5, o su naująja „HydrogenOS 11“ šis skaičius išaugo iki 17,7.

Pranešama, kad „OnePlus 8“ ir „OnePlus 8 Pro“ išmaniųjų telefonų savininkai jau dabar gali išbandyti kūrėjams skirtą versiją, o bandomoji versija turėtų pasirodyti rugsėjo viduryje. Pilna versija šiems flagmanams bus paruošti šių metų pabaigoje. Nuo gruodžio vidurio „HydrogenOS 11“ turėtų atkeliauti ir į „OnePlus 7“, „OnePlus 7T“, „OnePlus 6“ ir „OnePlus 6T“ serijos telefonus.

Deja, tačiau bent jau kol kas nėra jokios informacijos ar „OnePlus“ ketina šias naujienas pasiūlyti ir kituose regionuose esantiems įrenginiams. Kaip jau minėjome teksto pradžioje, „HydrogenOS“ naudojama Kinijos rinkoje, o mus pasiekia telefonai su „OxygenOS“, tačiau bent jau dabar nėra jokių žinių apie galimus pokyčius europiečiams.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus 7 Pro

Aliexpress

Geriausios kainos

OnePlus 6

Aliexpress

Geriausios kainos

OnePlus 7

Aliexpress

Geriausios kainos

OnePlus 7T

Aliexpress

Geriausios kainos

OnePlus 7T Pro

Aliexpress

Gearbest
596€

Geriausios kainos

OnePlus 8 Pro

Aliexpress

Geriausios kainos

OnePlus 8

Aliexpress

Gearbest
643€