„OnePlus“ jau išleido pilną „Android 10“ atnaujinimą, sužinokite ar jį gausite ir Jūs

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-09-22
0 Pasidalinimai
15 Peržiūros

Kinijos kompanija „OnePlus“ buvo viena iš kompanijų, kurios itin greitai paruošė „Android 10“ atnaujinimą naujausiems savo išmaniesiems telefonams. Kartu su oficialiu išleidimu, rugsėjo 3 dieną, gamintojas išleido beta operacinės sistemos versiją „OnePlus 7“ ir „OnePlus 7 Pro“ flagmanams. Ir praėjus vos keletui savaičių kompanijos vadovai gali pasidžiaugti, nes pagaliau išleistas ir pilnas „Android 10“ atnaujinimas.

Jau nuo vakar „OnePlus 7“ ir „OnePlus 7 Pro“ išmaniųjų telefonų savininkai pradėjo gauti naująjį „OxygenOS 10“ atnaujinimą, kuris paremtas naująja „Android 10“ operacinės sistemos versija. Kaip tikriausiai suprantate, su šiuo naujiniu telefonus pasiekė ir atnaujinta vartoto sąsaja bei visos naujausios „Android“ operacinės sistemos funkcijos.

„OxygenOS 10“ pasižymės tokiomis funkcijomis kaip „Game Space“, kas kas leis Jums tvarkyti visus savo žaidimus vienoje vietoje. Čia Jūs galėsite ištrinti ar įdiegti naujus, pertvarkyti specialių žaidimų režimų nustatymus ir pan. Žinoma, su naująja „Android 10“ versija į „OnePlus“ telefonus atkeliauja ir nauji pilno ekrano gestai bei kitos naujienos.

Tiesa, kol kas „OxygenOS 10“ atnaujinimas pasiekė tik labai ribotą kiekį vartotojo. Pranešama, jog „OnePlus“ šį naujinį pateikia ne visiems telefonų savininkams iškart, o tik dalimis. Taip darome dėl to, jog siekiama išvengti kritinių atnaujinimo klaidų. Taigi, jeigu dar negavote šio atnaujinimo – rekomenduojame šiek tiek luktelti. Jeigu norite įsigyti „OnePlus 7 Pro", tai geriausius kainų pasiūlymus rasite kainos.lt portale.


Parašyti komentarą