Nauja „Huawei“ kryptis – Barselonoje pristatytas sulenkiamas telefonas ir kiti įrenginiai

Nauja „Huawei“ kryptis – Barselonoje pristatytas sulenkiamas telefonas ir kiti įrenginiai

Kasmetinėje „Mobile World Congress“ (MWC) parodoje „Huawei“ pažėrė naujienų, maloniai nustebinusių ne tik kompanijos gerbėjus, bet technologijų ekspertus iš viso pasaulio. Barselonoje organizuojamame renginyje oficialiai dienos šviesą išvydo net keletas nešiojamųjų kompiuterių modelių, o bene didžiausio dėmesio sulaukė sulenkiamas telefonas „Mate X“, pasižymintis inovatyviais technologiniais ir dizaino sprendimais. Negana to, „Huawei“ pristatė naujienų ir išmaniųjų namų sprendimų mylėtojams.

„Mate X“ – sulenk per pusę

Daugiausia dėmesio „MWC 2019“ parodoje sulaukė didžioji kompanijos naujiena – sulenkiamas telefonas „Mate X“. Perimdamas „Mate“ serijos išmaniųjų telefonų geriausias savybes, naujausias kompanijos modelis tuo pačiu reprezentuoja kelionę į dar neištyrinėtą sferą. Šis telefonas pasižymi ne tik sulenkiamu ekranu, bet ir palaiko 5G ryšį bei yra valdomas dirbtinio intelekto.

Kaip teigia „Huawei“ Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovas Yanfei, drąsūs kompanijos eksperimentai bandant sujungti išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį į visumą lėmė rezultatą, nubrėžiantį naują ribą išmaniųjų įrenginių sampratoje. „Naujausias kompanijos kūrinys pasižymi lanksčiu OLED ekranu ir Falcon Wing (liet. sakalo sparno) mechaniniu vyriumi, kuris derina stilių su technologijomis. Lengvai sulankstomas telefonas yra naujos Interstellar Blue spalvos, kuri atspindi technologijos grožį ir nustato aukštesnį standartą išmaniesiems telefonams“, – pasakoja Yanfei.

„Huawei” išmanieji telefonai visada pasižymėjo puikiomis fotografijos savybėmis, todėl ir naujasis „Mate X“ išsaugojo šias savybes. Anot kūrėjų, tai yra daugiau nei išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris ar šių įrenginių kompleksas. Sulenkiamas „FullView“ ekranas ir sparčiausias pasaulyje 5G ryšio mikroschemų rinkinys „Balong 5000“ sukuria naują sąsajos būdą, kuriame didelio ekrano suteikiami potyriai ir interneto ryšys yra suderinti. Planšetinio kompiuterio režime „Mate X“ yra patogus naudoti bei suteikia galimybę vienu metu naudotis dviem ekranais užduotims atlikti.

Tuo pačiu šis modelis puikiai tarnauja ir kaip išmanusis telefonas. Sulankstomas dizainas įrenginiui leidžia maksimaliai išnaudoti kamerų sistemą tiek įrenginio priekyje tiek nugarinėje jo dalyje bei sukuria naują revoliucinės fotografijos žanrą. Įrenginys turi 4500 mAh talpos bateriją ir „SuperCharge“ sparčiojo įkrovimo funkciją. Svarbiausia, kad telefono viduje įdiegtas pirmasis pasaulyje pagal 7 nm procesą pagamintas 5G „Multi-mode“ mikroschemų rinkinys „Huawei Mate X“ paverčia analogiškos kategorijos išmaniųjų telefonų etalonu.

Atnaujino „Huawei MateBook X Pro“

Pernai kompanija „MWC 2018“ renginyje pristatė „MateBook X Pro“ – pirmą nešiojamąjį kompiuterį su „FullView“ ekranu. Šis įrenginys tapo naujos bendrovės krypties simboliu. Šiemet kompanijos inžinieriai atnaujino minėtą modelį, kuris apima visas ypatybes, būdingas šiuolaikiniam nešiojamam kompiuteriui: patrauklų dizainą, inovatyvumą bei intelektualumą.

„MateBook X“ pasižymi išbaigtu metaliniu korpusu, kurio paviršius yra itin lygus ir malonus liesti. Kompiuteris siūlomas dviejų spalvų – Mystic Silver ir Space Gray. Įrenginys pasižymi 13,9 colio 3K raiškos „Ultra FullView“ ekranu, užimančiu 91 proc. korpuso (angl. screen-to-body ratio). Kompiuteris taip pat palaiko 10 taškų „multi-touch“ funkciją, kuri prisideda prie unikalios vartotojo patirties.

Inžinieriai pasirūpino, kad kompiuteryje būtų integruotas 8 kartos „Intel Core i7“ 8565 procesorius bei „NVIDIA GeForce“ MX250 GPU grafinis procesorius su 2 GB GDDR5 atmintimi. Šis kūrinys taip pat palaiko „Wi-Fi“, „Bluetooth 5.0“ ir turi gerokai galingesnį „Thunderbolt 3“ prievadą, garantuojantį našumą visą dieną. Tuo tarpu „Dolby Atmos“ garso sistema užtikrina patrauklią kinematografinę patirtį nepriklausomai nuo erdvės, kurioje žmogus yra.

Taip pat „MateBook X Pro“ palaiko „Huawei Share 3.0 OneHop“ sprendimą, skirtą supaprastinti duomenų perdavimą tarp „Windows“ ir „Android“ išmaniųjų įrenginių. Ši funkcija palaiko ne tik nuotraukų ir vaizdo įrašų perkėlimą tarp kompiuterių ir telefonų, bet ir garantuoja abipusį dokumentų perdavimą. Be to, kompanija kompiuteryje įdiegė patentuotą „Clipboard Sharing“ funkciją, kuri leidžia naudotojams pasidalinti kopijuojamu turiniu iš vieno prietaiso į kitą, kuris yra netoliese.

Naujieji „MateBook“ – kiekvieno poreikiams

Barselonoje paslapties skraistė nutraukta ir nuo naujųjų „MateBook 13“ bei „MateBook 14“ nešiojamųjų kompiuterių. Minėti prietaisai orientuoti į išrankiausius pirkėjus, todėl palaiko intelektualią sąsają tarp išmaniųjų įrenginių bei kompiuterių ir iš naujo apibrėžia, kaip prietaisai gali bendrauti tarpusavyje.

Anot kūrėjų, „MateBook 14“ ir „MateBook 13“ modeliai apima visas savybes, kurios apibrėžia šios serijos gaminių šeimą. Pasižymėdami 14 bei 13 colių „FullView“ ekrano įstrižainėmis, jie suvienija praktiškumą ir stilių, o parinkti kompiuterinės įrangos sprendimai leidžia maksimaliai išnaudoti jų galimybes. „MateBook 14“ yra varomas 8-osios kartos „Intel Core“ i7-8565U procesoriumi bei aprūpintas „NVIDIA GeForce“ MX250 grafiniu procesoriumi. 57,4 Wh (tipinės talpos) baterija ir išmanus energijos taupymo sprendimas leidžia užtikrinti ilgą akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

„MateBook 13“ modelis taip pat varomas 8-os kartos „Intel Core“ i7-8565U procesoriumi ir aprūpintas „NVIDIA GeForce“ MX150 GPU grafiniu procesoriumi. Taip pat šis kompiuteris aprūpintas „Shark Fin Fans 2.0“ sprendimu, palaikančiu didesnį ventiliatoriaus greitį ir didesnę oro cirkuliaciją aušinant. Patobulintas ventiliatoriaus veikimas padeda nešiojamąjį kompiuterį išlaikyti vėsų ir tylų net ir esant didelėms darbinėms apkrovoms. Analogiškai didesniajam broliui, „MateBook 13“ turi 3:2 santykio „FullView“ ekraną su 10 taškų „Multi-touch“ parinktimi.

Išmanieji namai – dar išmanesni

Kiek anksčiau šiemet pristatytas mikroschemų rinkinys „Balong 5000“ oficialiai pradėjo 5G ryšio erą. Jis palaiko įvairaus tipo 5G produktus, įskaitant išmaniuosius telefonus, namuose esančius plačiajuosčio ryšio įrenginius, transporto priemonėse sumontuotus prietaisus ir 5G modulius. „MWC 2019“ parodoje pristatytas ir „Balong 5000“ mikroschemų rinkinio palaikomas „Huawei 5G CPE Pro“ maršrutizatorius, apimantis tiek 4G, tiek 5G belaidžius ryšius nustato naują kartelę buičiai skirtų įrenginių panaudojime.

Remiantis bandymais, 1 GB HD kokybės vaizdo klipas gali būti atsisiųstas vos per 3 sekundes, o 8K raiškos vaizdas gali būti ištransliuotas be jokių trikdžių. Šis komercinis prietaisas gali būti naudojamas ne tik namuose, bet ir mažose bei vidutinėse įmonėse, kad būtų galima pasinaudoti super greito interneto ryšio prieiga. Įdiegus naują „Wi-Fi 6“ technologiją, „Huawei 5G CPE Pro“ užtikrina iki 4,8 Gbps spartą. Tuo pačiu tai mažiausias pasaulyje CPE prietaisas ir pirmasis 5G CPE, palaikantis „HiLink“ protokolus.

Ateinančioje 5G išmaniųjų įrenginių eroje „Huawei“ galės įgyvendinti savo „visų scenarijų“ strategiją. „Huawei“ yra vienintelis gamintojas, siūlantis pilną integruotų 5G produktų asortimentą, apimantį įrenginių, sąsajų ir debesijos paslaugas, taip pasiryžęs praturtinti 5G ryšio patirtį susietą su visiems gyvenimo atvejams pritaikytomis išmaniosiomis technologijomis.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas