„OnePlus“ naujiena drebina internetą: fiksuojamas rekordinis populiarumas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-25
„OnePlus“ naujiena drebina internetą: fiksuojamas rekordinis populiarumas
0 Pasidalinimai
2556 Peržiūros

Kalbos apie naują nebrangų „OnePlus“ išmanųjį telefoną sklido bent keletą mėnesių, tačiau dabar jau žinome apie jį viską. „OnePlus Nord“ tapo pirmuoju gamintoju vidutinės klasės produktu nuo tada kai 2015 metais buvo pristatytas „X“ modelis.

Nors šiuo metu vyksta tik išankstiniai pardavimai, tačiau jau dabar „OnePlus Nord“ sulaukia milžiniško susidomėjimo, o Indijoje kėsinasi ir į rekordus. Pranešama, kad šioje milžiniškoje rinkoje naujasis vidutinės klasės įrenginys yra itin laukiamas, o jo neįtikėtiną populiarumą puikiai iliustruoja ir „Amazon India“ statistika.

„Amazon India“ portale galima rasti specialų „OnePlus Nord“ puslapį, kuriame galima gauti priminimą kada šis išmanusis telefonas pasirodys prekyboje. Dabar paaiškėjo, kad priminimą apie šį įrenginį panoro gauti jau daugiau nei 4 mln. Indijos gyventojų. Tokio skaičiaus nebuvo pasiekęs joks išmanusis, kuris buvo parduodamas „Amazon India“ platformoje. Bent jau šios šalies rinkoje „OnePlus“ naujiena bus prieinama nuo liepos 28 dienos, tačiau kol kas išlieka neaišku nuo kada telefonai pasieks pirkėjus.

Primename, jog naujasis „OnePlus Nord“ pasižymi 6,44 colių įstrižainės AMOLED ekranu su Full HD+ raiška, o jis taip pat apsaugotas ir „Gorilla Glass 5“ apsauginiu stiklu. Iš „OnePlus 8“ modelio į naująjį „Nord“ atkeliauja ir 90 Hz ekrano atnaujinimo dažnis, o gamintojas šiame modelyje įmontavo ir dvigubą asmenukių kamerą, ko nerasime jokiame kitame „OnePlus“ telefone.

„OnePlus Nord“ turi 32 MP raiškos vaizdo jutiklį, kuris naudojamas pagrindinėje asmenukių kameroje, o greta jos – 8 MP raiškos plataus kampo jutikliu aprūpinta antroje. Nesunku suprasti, jog ji padės fiksuoti asmenukes draugų kompanijoje ar pan. Išmaniojo telefono nugarėlėje – keturios kameros. Ir čia vėl galima pastebėti bendrų bruožų su „OnePlus 8“ modeliu. Pagrindinė kamera šioje gamintojo naujienoje turės 48 MP raiškos vaizdo jutiklį su OIS bei EIS.

Verta pastebėti ir tai, jog naujasis „OnePlus Nord“ bus skirtas tik Azijos bei Europos rinkose, įskaitant ir Lietuvą. Pirkėjai galės pasirinkti iš dviejų atminties konfigūracijų – už 399 eurus siūlomas 8 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB vidinės atminties odelius, o už 499 eurų Jūs galėsite įsigyti variantą su 12 GB ir 256 GB talpyklomis. Telefonai bus prieinami jau nuo rugpjūčio 4 dienos.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus Nord

Aliexpress